Administracija

Tel. (8 343) 96 464

El. paštas ginalas@ginalas.lt

Darbo laikas

I-V 8 — 17 val.
VI nedirbame
VII nedirbame

Gintas Mocevičius

Tel. (8 343) 98 008

El. paštas gintas@ginalas.lt

Vadovas

Antanas Martinaitis

Tel. (8 343) 98 009

El. paštas antanas@ginalas.lt

Vadovo pavaduotojas

Eduardas Derenka

Tel. (8 343) 68 216

El. paštas edas@ginalas.lt

Vadovo pavaduotojas

Saulius Bastys

Tel. (8 343) 31 480

El. paštas s.bastys@ginalas.lt

Vyr. finansininkas

Romualdas Šopa

Tel. (8 343) 98 010

El. paštas romas@ginalas.lt

STIHL | VIKING grupės vadovas

Deimantė Petravičienė

Tel. (8 343) 31 481

El. paštas deimante@ginalas.lt

FISKARS grupės vadovė

Asta Venckevičienė

Tel. (8 343) 31 483

El. paštas asta@ginalas.lt

Planavimo skyriaus vadovė

Ramūnas Venckevičius

Tel. (8 343) 68 205

El. paštas ramunas@ginalas.lt

MILWAUKEE | MAKITA | AEG | RYOBI grupės vadovas

Rima Paltanavičienė

Tel. (8 343) 96 464

El. paštas rima@ginalas.lt

Administratorė

Saulius Palkauskas

Tel. (8 343) 68 206

El. paštas saulius@ginalas.lt

STIHL | VIKING vadybininkas

Mindaugas Merkevičius

Tel. (8 343) 68 217

El. paštas mindaugas@ginalas.lt

STIHL | VIKING vadybininkas

Nerijus Zikas

Tel. (8 343) 68 207

El. paštas nerijus@ginalas.lt

STIHL | VIKING vadybininkas

Jurgita Bieliauskienė

Tel. (8 343) 68 215

El. paštas jurgita@ginalas.lt

Planavimo skyriaus vadybininkė

Saulius Matusevičius

Tel. (8 343) 68 213

El. paštas sauliusm@ginalas.lt

Planavimo skyriaus vadybininkas

Eglė Paškauskienė

Tel. (8 343) 68 204

El. paštas egle@ginalas.lt

IITTALA vadybininkė

Sigita Kutulė

Tel. (8 343) 20 948

El. paštas sigita@ginalas.lt

FISKARS virtuvės prekių vadybininkė

Gediminas Kutulis

Tel. (8 343) 20 949

El. paštas gediminas@ginalas.lt

GERBER vadybininkas

Donatas Martinaitis

Tel. (8 618) 87 769

El. paštas donatas@ginalas.lt

MILWAUKEE | MAKITA vadybininkas

Kęstutis Juškevičius

Tel. (8 682) 11 655

El. paštas kestutis@ginalas.lt

MILWAUKEE | MAKITA vadybininkas

 
Atgal