Prasidėjo tradiciniai tarptautiniai vaikų futbolo turnyrai

2016.12.02

Tradiciškai, gruodžio mėnesį, Marijampolės futbolo manieže vyksta tarptautiniai vaikų futbolo turnyrai "STIHL CUP".  Šįmet turnyras rengiamas jau penktą kartą, jame varžosi vaikų futbolo komandos iš Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos, planuojama  kad viso dalyvaus net 100 komandų !

 "STIHL CUP 2016" naujovė kad visų amžiaus grupių turnyrus vykdome po kelis, suskirstydami juose komandas pagal pajėgumą, tokiu būdu komandos rungtyniauja su sau lygiomis, nėra triuškinančių rezultatų, taip vaikai labiau tobulėja, be to atsiranda galimybė       mažesnių miestelių komandoms parungtyniauti puikioje profesionalaus futbolo arenoje - pasakojo STIHL futbolo akademijos vadovas Mantas Babianskas - šįmet turnyras vyksta jau penktą kartą, džiaugiamės kad tos komandos kurios pradėjo prieš penkis metus atvyksta ir dabar, prie jų prisijungia ir naujos, todėl realu kad šįmet mūsų turnyre varžysis 100 komandų, nes vien per pirmą savaitgalį jų varžėsi net 50."

Pirmąjį savaitgalį vyko  U-7  (2009 m.g.), U-8 (2008 m.g.), U-9 (2007m.g.) ir U-10 (2006 m.g.) turnyrai.  U-7 turnyre nugalėjo Mažeikių, U-8 FM "Žalgiriečio" (Vilnius), U-9  FK "Gintaro" (Palanga), U-10 "Wigry" (Suvalkai) jaunieji futbolininkai. Ne tik nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis ir medaliais, bet ir visi turnyro dalyviai, grįžę namo su atminimo medaliais.

Ateinantį savaitgalį vėl rungtyniaus 2006 m.g. komandos, gruodžio 10 ir 11 dienomis vyks du turnyrai 2004 m.g komandoms, gruodžio 17 d. varžysis 2007 m.g. ir 2010 m.g. komandos ir gruodžio 29 d. paskutiniame šiais metais turnyre vyks 2004 m.g. ir 2010 m.g. ir jaunesnių turnyrai.  Komandos norinčios dalyvauti "STIHL CUP 2016" turnyruose dėl informacijos gali kreiptis telefonu 8-620-92983 arba el. paštu stihlakademija@gmail.com

 

"STIHL CUP 2016" pirmosios savaitės turnyrų turnyrinės lentelės :

 

U-7                                                                                                U-8

1. Mažeikių FM                                                                 1. Vilniaus FM"Žalgirietis"

2. Vilniaus FM"Granitas"                                                2. Suvalkų "Wigry"

3. Kauno FM"Tauras"                                                      3. Marijampolės FC

4. Kaliningrado FK"Baltika"                                            4. Vilniaus FM"Žaibas"

5. Marijampolės FC                                                          5. Gargždų FK"Banga"

6. Suvalkų "Wigry"                                                           6. Kauno FM"Tauras"                                                      

7. Kėdainių SC                                                                   7. Vilniaus FK "Spurtas"

8. Vilniaus FM"Žaibas"                                                    8. Vilniaus FM"Žalgirietis II"

9. Telšių FK"Džiugas"                                                       9. Vievio FK"Vievio žiedas"

10. Vilniaus FK"Margiris"                                                10. Marijampolės FC"Sūduva"

11. Elektrėnų SC                                                               11. Marijampolės FC II

12. Kauno FM"Tauras II"                                                 12. Vilniaus TFA"Milanas"

13. Kaišiadorių FC"Baltai"                                               13. Kauno FM"Tauras II"                                                 

14. Telšių FK"Džiugas II"                                                  14. Kauno FM"Olimpas"

15. Marijampolės FC II                                                     15. Vilniaus FK"Rabonas"

                             

U-9                                                                                                            U-10

1. Palangos FK"Gintaras"                                                             1. Suvalkų "Wigry"

2. Gargždų FK"Banga"                                                                  2. Balstogės  AP"Talent"

3. Vilniaus FM"Granitas"                                                             3. Alytaus SC

4. Alytaus FA"Dainava"                                                                4. Marijampolės FC        

5. Vilniaus TFA"Milanas"                                                              5. Kaišiadorių FC"Baltai"  

6. Jonavos KKSC                                                                             6. Vilniaus FM"Žalgirietis"           

7. Kybartų SC                                                                                  7. Jonavos KKSC    

8. Elektrėnų SC                                                                               8. Vilniaus FM

9. Marijampolės FC                                                                        9. Kauno FM"Tauras"     

10. Marijampolės FC II                                                                 10. Gargždų FK"Banga"