„STIHL“ namuose iškovojo pergalę prieš „Vytis-LG“

2014.12.22

Rezultatyvios ir permainingos rungtynės Prienuose baigėsi trečiąja Prienų „STIHL“ komandos pergale – 7:5 (2:1).

Jau nuo rungtynių pradžios abi komandos stengėsi žaisti aktyviai. Pirmojo įvarčio neteko ilgai laukti – 3-ąją minutę po tikslaus Deivido Stradalovo perdavimo pirmąjį įvartį šeimininkams pelnė Rimvydas Lipnevičius. „VyčioLG“ komandos bandymus greitai išlyginti rezultatą niekais vertė patikimas „STIHL“ gynimo linijos žaidimas. Savo ruožtu, esant progai, šeimininkai aštriai pereidavo į ataką. 13-ąją rungtynių minutę tokia kontrataka baigėsi puikiu to paties R.Lipnevičiaus smūgiu (2:0). Svečių viltys atgijo, kai paskutinę pirmo kėlinio minutę Evaldas Kugys vis tik „pramušė“ „STIHL“ komandos vartų sargą Evaldą Vyšniauską.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Vyčio–LG“ komandos atakomis. 23-ąją minutę jų pastangos davė vaisių – Ramūnas Macežinskas po gerai sužaisto baudos smūgio rezultatą išlygino (2:2).

Vėliau žaidimas ėmė klostytis tarsi sūpuoklėse – abipusės atakos, klaidos, kuriamos progos, geras vartininkų žaidimas ir, aišku, įvarčiai. 27-ąją minutę Tomas Čeliauskas (STIHL) tolimu smūgiu persveria rezultatą – 3:2, už minutės vartininkas Deividas Šaltys puikiai rado savo komandos draugą ir Nerijus Kestenis vėl atstatė pusiausvyrą – 3:3. Už dviejų minučių pasižymėjo D. Stradalovas  – 4:3, dar už dviejų  Mindaugas Grigalevičius atsilygino tuo pačiu – 4:4.

Rungtynių lūžiu, ko gero, teko laikyti 36-ąją minutę. Vėl aktyviai sužaidė „STIHL“ komandos lyderis D. Stradalovas, priešininkų aikštės pusėje atkovojo kamuolį ir pelnė įvartį – 5:4. „Vytis–LG“ pradėjo žaisti penkiese aikštėje, rizikuodami ir palikdami vartus tuščius. Deja, šį kartą rizika nepasiteisino – iš pradžių Evaldas Vyšniauskas nubaudė savo kolegą (6:4), po to Tomas Čeliauskas pasiuntė kamuolį į paliktus vartus (7:4). Paskutinę rungtynių minutę „Vytis LG“ komandai pavyko dar pelnyti įvartį (Giedrius Mažrimas), tačiau galutiniam rungtynių rezultatui tai didelės įtakos neturėjo. Prienų „STIHL“ – Kauno „Vytis- LG“ rungtynės baigėsi rezultatu 7:5.

Rungtynių video medžią galite peržiūrėti čia.