Akcijos

Akcija VIKING vejapjovėms

Specialus pasiūlymas visiems norintiems puikiai atrodančios vejos. Visoms elektrinėms ir 5 klasės benzininėms VIKING vejapjovėms taikome puikias kainas.

 

Krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams DOVANOS ir patrauklios kainos

Akcija STIHL krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams – dovanojame vertingas dovanas! 4MIX krūmapjovėms ne tik vertinga DOVANA, bet ir patraukli kaina!

 

Nuolaidos VIKING technikai

Viskas ko reikia pavasario darbams! Su kokybiškais VIKING įrenginiais - smulkintuvais, kultivatoriais ir aeratoriais sodo darbais rūpintis bus daug lengviau ir maloniau. Dabar šiuos įrenginius pirkite pigiau! Atraskite artimiausią STIHL dilerį čia.

 

Lizingas NEMOKAMAI

Atidarykite sodo darbų sezoną su STIHL ir VIKING įrenginiais. Dabar jiems lizingas NEMOKAMAI! Įsigykite STIHL ir VIKING sodo, daržo ir aplinkos priežiūros techniką išsimokėtinai be jokio pabrangimo, kai sutartis sudaroma iki 24 mėn. laikotarpiui. Tiesiog išsirinkite norimą įrenginį, pardavėjas užpildys lizingo paraišką ir įrenginys jau jūsų!

 

Nuolaidos akumuliatoriniams pjūklams!

Sumažinome kainas visiems akumuliatoriniams pjūklams bei akumuliatorinei aukštapjovei. Tik perkant www.stihl-parduotuves.lt platformoje esančias internetines parduotuves. Akcijos laikas ribotas.

 

Nuolaidos STIHL motoriniams pjūklams!

Galingi ir tvirti – sukurti įveikti bet kokį iššūkį! Išsirinkite tinkamiausią sau. Pasiūlymo laikas ribotas.

 
Archyvas (2)