Akcijos

VIKING sezono IŠPARDAVIMAS!

Sumažinome kainas VISIEMS VIKING įrenginiams. Puikus laikas įsigyti arba atnaujinti savo sodo įrangą. Kokybiški VIKING įrenginiai - vejapjovės, sodo traktoriai, sodo smulkintuvai, kultivatoriai ir vejos pjovimo robotai su kuriais atliksite aplinkos priežiūros darbus daug lengviau ir maloniau.

 

Akcija VIKING vejapjovėms

Specialus pasiūlymas visiems norintiems puikiai atrodančios vejos. Visoms elektrinėms ir 5 klasės benzininėms VIKING vejapjovėms taikome puikias kainas.

 

Švenčiame GINALO 25 metų gimtadienį

Specialūs pasiūlymai ir akcijos! Gimtadienio proga skelbiame daugybę akcijų motoriniams pjūklams, vejos pjovimo robotams, krūmapjovėms ir kitiems STIHL ir VIKING įrenginiams. Švęskime visi kartu!

 

Dovanos VIKING iMow vejos pjovimo robotų pirkėjams

Perkantiems „VIKING iMow“ vejos pjovimo robotus, dovanojame instaliavimo komplektus. Paskubėkite - dovanų vertė nuo 95 Eur iki 239 Eur! Pasiūlymo laikas ribotas.

 

Krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams DOVANOS ir patrauklios kainos

Akcija STIHL krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams – dovanojame vertingas dovanas! 4MIX krūmapjovėms ne tik vertinga DOVANA, bet ir patraukli kaina!

 

Nuolaidos VIKING technikai

Viskas ko reikia pavasario darbams! Su kokybiškais VIKING įrenginiais - smulkintuvais, kultivatoriais ir aeratoriais sodo darbais rūpintis bus daug lengviau ir maloniau. Dabar šiuos įrenginius pirkite pigiau! Atraskite artimiausią STIHL dilerį čia.

 

Lizingas NEMOKAMAI

Atidarykite sodo darbų sezoną su STIHL ir VIKING įrenginiais. Dabar jiems lizingas NEMOKAMAI! Įsigykite STIHL ir VIKING sodo, daržo ir aplinkos priežiūros techniką išsimokėtinai be jokio pabrangimo, kai sutartis sudaroma iki 24 mėn. laikotarpiui. Tiesiog išsirinkite norimą įrenginį, pardavėjas užpildys lizingo paraišką ir įrenginys jau jūsų!

 

Nuolaidos STIHL motoriniams pjūklams!

Galingi ir tvirti – sukurti įveikti bet kokį iššūkį! Išsirinkite tinkamiausią sau. Pasiūlymo laikas ribotas.

 
Archyvas (2)