HSA 94 T, be akumuliatoriaus ir įkroviklio

 
Daugiau nuotraukų Kur nusipirkti?
 

Itin galingos, tvirtos akumuliatorinės gyvatvorių žirklės profesionalams, skirtos tiksliems pjūviams dideliu peilių greičiu. Pastovus eigos dažnis, net esant apkrovai, pasukama universali rankena su trijų pakopų reguliuojamu eigos dažniu, iš dviejų pusių išgaląsti ašmenys, skirti karpymo darbams, prisukama apsauga nuo įpjovimo ir peilių juostos galo apsauga, svoris nuo 3,7 kg.

Norėdami išsirinkti tinkamiausią akumuliatoriaus ir įkroviklio kombinaciją įrenginiui bei palyginti akumuliatorių įkrovimo/veikimo laikus spauskite čia. 

Akumuliatorinių įrenginių su jungiamuoju laidu eksplotaciniai priedai:

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
hsa 94 t

Techniniai duomenys

Akumuliatoriaus tipasLičio jonų PRO
Nominali įtampa, V36
Svoris, kg4.1 (be akumuliatoriaus)
Garso lygis, dB(A)86
Triukšmo lygis, dB(A)97
Vibracijos lygis kairė / dešinė, m/s²3.1/3.2
Pjovimo juostos ilgis, cm75
Bendras ilgis, cm130
Sūkių skaičius, min -14400/4700/5000
Atstumas tarp dantukų, mm30
AP 200 akumuliatoriaus veikimo laikas iki, min90/80/70
AP 300 akumuliatoriaus veikimo laikas iki, min 135/120/105
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

hsa 94 t

Standartinės savybės

 • Kirpimo variantas (T) Zoom
  Kirpimo variantas (T)

  T serijos STIHL gyvatvorių kirpimo žirklės labiausiai tinkamos dailiam kirpimui ir krūmų formavimui. Visa tai dėka smulkesnių peilių ir mažesnių tarpų tarp jų.

 • Elektrinis STIHL motoras (EC) Zoom
  Elektrinis STIHL motoras (EC)

  STIHL elektrinis motoras (EC) yra energetiškai efektyvus, lengvas ir kompaktiškas, veikia tyliai bei sukelia mažą vibracijos lygį. Nereikalauja ypatingos priežiūros.

 • Dvipusiai ašmenys Zoom
  Dvipusiai ašmenys

  Pjausto šakas iki 8 mm skersmens su 2000 eigų per minutę. Dėka vienas ant kito uždėtų ašmenų labai gerai ir tikslai nupjauna. Iš priešingos pusės judantis peilis užtikrina nedidelę vibraciją ir nesukelia daug triukšmo.

 • Pasukama daugiafunkcė rankena Zoom
  Pasukama daugiafunkcė rankena

  Pasukama valdymo rankena leidžia pasirinkti optimalią rankenos padėtį kiekvienam panaudojimui – paprastas ir patikimas valdymas.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.