MB 4 R

Duoda tai - ko reikia vejai!

 
MB 4 R
Kur nusipirkti?
 

Sukurta geriausiems mulčiavimo rezultatams pasiekti, nauja MB 4 R vejapjovė pasižymi optimaliu dizainu, tvirtumu ir aukštos kokybės įranga: profesionalų reikalavimus atitinkantys antivibraciniai elementai ir užuolaidėlės, galingas variklis ir alkūninių velenų apsauga. Dėl tokių savybių kaip lengvo užvedimo sistema “SmartChoke” ir ratų su dvigubais guoliais, malonu valdyti. Dėl aplinką tausojančio variklio veikimo, kurio metu išskiriamas nedidelis kiekis išmetamųjų dujų, MB 4 R serijos vejapjovės buvo apdovanotos Šiaurės Europos aplinkosauginiu ženklu “Svanen”.
Vejapjovė pritaikyta natūraliai ir ilgalaikei vejos priežiūrai, taupo laiką, nes nereikia rūpintis, kaip surinkti nupjautą žolę, o vejai grąžinamos visos maistingosios medžiagos. Vejapjovė MB 4 R pasižymi dideliu našumu ir labai gera pjovimo kokybe.
Praktiški greitojo rankenų užveržimo užraktai: taip reguliuojamo aukščio lanko formos rankeną galima perkelti nenaudojant įrankių ir itin greitai. Praktiškos rankenos priekyje ir gale. Taip be problemų galėsite sandėliuoti vejapjovę namuose, o prireikus transportuoti lengvuoju automobiliu.
Tvirtas aliuminio lydinio korpusas su šoninėmis apsauginėmis juostelėmis. Aliuminio lydinio korpusas yra lengvas ir labai stabilus, atsparus korozijai, tad ilgai išlaikys blizgesį ir jūsų vejapjovė atrodys kaip nauja. VIKING MB 4 R yra įdiegtas centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 5 pakopomis. Pasirinktą aukštį matysite ekranėlyje prie svirties.
Prie visų išvardintų savybių dar reikia paminėti apie įdiegtą alkūninio veleno apsaugą. Tai yra profesionalų išbandytas VIKING sprendimas, kuris apsaugo veleną nuo deformacijų, netgi užkliuvus už medžių šaknų. Pjovimo plotis – 53 cm, variklis “Kohler Courage” XT-6.75 OHV SC.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
mb 4r

Techniniai duomenys

Pjovimo plotis,cm53
Variklio tipas,"Kohler Courage XT-6.75 OHV SC" - 3.0 AG
Pjovimo aukštis,mm30 - 70
Svoris,kg33
Pavara-
Veja,m²iki 1500
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

mb 4r

Standartinės savybės

 • Lengvai važiuojantys ratai Zoom
  Lengvai važiuojantys ratai

  Dideli lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.

 • Sulenkiamos rankenos Zoom
  Sulenkiamos rankenos

  Sulenkiamų rankenų dėka VIKING vejapjoves paprasta transportuoti ir saugoti.

 • Mulčiuojantis peilis Zoom
  Mulčiuojantis peilis

  Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.