MB 4 RTP

Mulčiuojanti vejapjovė su galingu varikliu skirta profesionaliam darbui.

 
MB 4 RTP
Kur nusipirkti?
 

Mulčiuojanti vejapjovė VIKING MB 4 RTP su galingu varikliu skirta profesionaliam darbui bei geriausiems mulčiavimo rezultatams pasiekti, pasižymi optimaliu dizainu, tvirtumu ir aukštos kokybės įranga: profesionalų reikalavimus atitinkantys antivibraciniai elementai ir užuolaidėlės ir alkūninių velenų apsauga. Dėl tokių savybių kaip lengvo užvedimo sistema “SmartChoke” ir ratų su dvigubais guoliais, lengva valdyti. Dėl aplinką tausojančio variklio veikimo, kurio metu išskiriamas nedidelis kiekis išmetamųjų dujų, MB 4 RTP serijos vejapjovės buvo apdovanotos Šiaurės Europos aplinkosauginiu ženklu “Svanen”.
Vejapjovė pritaikyta natūraliai ir ilgalaikei vejos priežiūrai, taupo laiką, nes nereikia rūpintis, kaip surinkti nupjautą žolę, o vejai grąžinamos visos maistingosios medžiagos. Tvirtas, didelio pjovimo pločio įrenginys, skirtas itin ekologiškai vejos priežiūrai. Vejapjovė MB 4 RTP pasižymi dideliu našumu ir labai gera pjovimo kokybe.
Ergonomiška minkšta rankena, kurios aukštį galima reguliuoti. Praktiškos rankenos priekyje ir gale. Taip be problemų galėsite sandėliuoti vejapjovę namuose, o prireikus transportuoti lengvuoju automobiliu.
Tvirtas aliuminio lydinio korpusas su šoninėmis apsauginėmis juostelėmis. Aliuminio lydinio korpusas yra lengvas ir labai stabilus, atsparus korozijai, tad ilgai išlaikys blizgesį ir jūsų vejapjovė atrodys kaip nauja. VIKING MB 4 RTP yra įdiegtas centrinis 5 pakopų pjovimo aukščio reguliavimas. Pasirinktą aukštį matysite ekranėlyje prie svirties. Priekinių ratų pavara, skirta greitai pjauti, darbą paverčia dar komfortiškesniu ir efektyvesniu.
Prie visų išvardintų savybių dar reikia paminėti apie įdiegtą alkūninio veleno apsaugą. Tai yra profesionalų išbandytas VIKING sprendimas, kuris apsaugo veleną nuo deformacijų, netgi užkliuvus už medžių šaknų, ir ilgina eksploatavimo trukmę. Pjovimo plotis – 53 cm, variklis “Kohler Courage” XT-8 OHV SC.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
mb_4_rtp__710px

Techniniai duomenys

Pjovimo plotis,cm53
Variklio tipas,"Kohler Courage XT-800 OHV SC" - 3.5 AG
Pjovimo aukštis,mm30 - 70
Svoris,kg44
PavaraYra
Veja,m²iki 2500
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

mb_4_rtp__710px

Standartinės savybės

 • Vario pavara Zoom
  Vario pavara

  "Vario" pavara naudinga pjaunant veją tuomet, kai yra dideli plotai ar švelnios nuokalnės. Nustačius valdymo rankenėlę vejapjovė pradeda judėti.

 • Lengvai važiuojantys ratai Zoom
  Lengvai važiuojantys ratai

  Dideli lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.

 • Sulenkiamos rankenos Zoom
  Sulenkiamos rankenos

  Sulenkiamų rankenų dėka VIKING vejapjoves paprasta transportuoti ir saugoti.

 • Mulčiuojantis peilis Zoom
  Mulčiuojantis peilis

  Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.