MB 448 TC

Unikalus dizainas, bei didelė pjovimo galia.

 
MB 448 TC
Kur nusipirkti?
 

Stabilus, smūgiams atsparus polimerų korpusas, centrinė pjovimo aukščio reguliavimo sistema ir labai praktiška žolės surinkimo dėžė – tai tik maža dalis, to, ką gaunate pirkdami šią vejapjovę. VIKING MB 448.1 TC yra kompaktiška, universali vejapjovė jūsų sodui, su kuria pagal savo pageidavimus galėsite prižiūrėti veją.
Vienoje pusėje tvirtinama valdymo rankena yra sudedama, jos aukštį galima reguliuoti 2 pakopomis. Taip be problemų galėsite sandėliuoti vejapjovę namuose, o prireikus transportuoti lengvuoju automobiliu. Vejapjovė su nauja inovatyvia 55 litrų dėže žolei. Ventiliacijos angos nukreiptos žemyn, todėl dulkės neišpučiamos į viršų. Integruotas žolės pripildymo matuoklis parodo, kada reikia ištuštinti dėžę. Dėžė lengvai ir paprastai atsidaro ir yra patogiai ištuštinama. Taip pat žolės surinkimo dėžė turi dvi stabilias pakabas, kuriomis paprasta ir saugu prikabinti prie vejapjovės ir nukabinti nuo jos žolės surinkimo dėžę.
VIKING MB 448.1 TC yra įdiegtas centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 6 pakopomis. Spyruokline valdymo svirtimi pjovimo aukštį reguliuosite nuo 25mm iki 75mm. Pasirinktą aukštį matysite ekranėlyje prie svirties. Polimerų korpusas yra lengvas ir labai stabilus, o tuo pačiu kompaktiškas ir tvirtas. Vejapjovės rankenos yra praktiškos ir labai patogios pernešti.
1 ratų pavara, skirta greitai pjauti, darbą paverčia dar komfortiškesniu ir efektyvesniu. Galingas benzininis variklis su lengvosios paleisties funkcija, išskiria nedidelį kiekį išmetamųjų dujų. Vos vienu truktelėjimu užvesite savo vejapjovės variklį.
Įsigiję vejapjovę galėsite papildomai įsigyti mulčiavimo priedą “Mulch-Kit”, kurį sudaro mulčiavimo kaištis ir peilis AMK 048. Su šiuo priedu vejapjovė akimirksniu virsta daugiafunkce vejapjove. Susmulkinta nupjauta žolė netiekiama į žolės surinkimo dėžę, o paskirstoma nupjautoje vejoje kaip natūralios trąšos ir drėgmę palaikanti priemonė.

Versijos

Kaina
* Gamintojo rekomenduojamos mažmeninės kainos, kurios gali būti keičiamos be išankstinio įspėjimo.
mb_448_tc__710px

Techniniai duomenys

Variklio tipasB&S 575 Series EX OHV RS - 2.1 kW
PavaraYra
Svoris,kg27
Pjovimo plotis,cm46
Pjovimo aukštis,mm25-75
Žolės dėžės talpa,l55
 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.

mb_448_tc__710px

Standartinės savybės

 • Polimerinis korpusas Zoom
  Polimerinis korpusas

  VIKING vejapjovių korpusai pagaminti iš kokybiško, smūgiams ir ultra violetiniams spinduliams atsparaus polimero.

 • Peiliai su sparneliais Zoom
  Peiliai su sparneliais

  Peiliai su sparneliais kartu su aerodinaminiu korpusu sukuria stiprų oro srautą, kuris pakelia žolę dar prieš ją nupjaunant.

 • Sulenkiamos rankenos Zoom
  Sulenkiamos rankenos

  Sulenkiamų rankenų dėka VIKING vejapjoves paprasta transportuoti ir saugoti.

 • Naujoviška žolės surinkimo dėžė Zoom
  Naujoviška žolės surinkimo dėžė

  Surinkimo dėžė gali būti užpildyta 100%, tai užtikrina optimizuota korpuso forma ir oro srauto judėjimas. Žolė, prieš ją nupjaunant, yra oro srauto pakeliama į viršų. Dviejų dalių surinkimo dėžė yra patogi, kai ją reikia ištuštinti.

 • Lengvai važiuojantys ratai Zoom
  Lengvai važiuojantys ratai

  Dideli lengvai važiuojantys ratai su aukštos kokybės guoliais. Protektorius užtikrina geresnį sukibimą ir lengvą valymą.

 • Savaeigės Zoom
  Savaeigės

  Priklausomai nuo modelio, VIKING savaeigės vejapjovės gali būti su vieno, trijų greičių arba kintama "Vario" pavara. Tik atlenkiame pavaros svirtį ir vejapjovė pradeda judėti. Idealu dideliems vejos plotams.

 • Integruotas žolės lygio indikatorius. Zoom
  Integruotas žolės lygio indikatorius.

  Visos VIKING vejapjovės žolės surinkimo dėžėje turi integruotą žolės lygio indikatorių, kuriam nusileidus - parodoma kada surinkimo dėžė yra pilna.

 • Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas Zoom
  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas

  Centrinis pjovimo aukščio reguliavimas 6 padėtimis nuo 25 iki 75 mm.

 • Reguliuojama į aukštį rankena Zoom
  Reguliuojama į aukštį rankena

  Rankenos aukštis gali būti nustatytas greitai ir paprastai bei užfiksuotas skirtingose pozicijose priklausomai nuo dirbančiojo ūgio.

 

Pritaikomos savybės

 • Mulčiuojantis peilis Zoom
  Mulčiuojantis peilis

  Mulčiuojantis peilis nupjauna žolę, ją susmulkina į smulkius gabaliukus. Kai naudojama surinkimo dėžė, smulkiai nupjauta žolė surenkama į dėžę ją pilnai užpildant. Kai naudojamas mulčiavimo įdėklas susmulkinta žolė paliekama dirvožemyje.

 • Mulčiavimo funkcija Zoom
  Mulčiavimo funkcija

  VIKING mulčiavimo rinkinyje yra mulčiavimo įdėklas ir peilis. Mulčiavimo įdėklas neleidžia žolei patekti į dėžę ir taip ji lieka dirvožemyje. Su mulčiavimo peiliu žolė susmulkinama kelis kartus ir į dirvožemį atgal grąžinamos maistinės medžiagos bei drėgmė.

 

Versija (-os) kiekvienoje šalyje gali skirtis pagal asortimentą ir specifikacijas; konkreti informacija gali būti keičiama be įspėjimo. Prašome kreipkitės į vietinį STIHL prekiautoją gauti daugiau informacijos.