2024-05-27

STIHL Golfo Turnyras Sostinių Golfo Klube

Praėjusį šeštadienį Sostinių Golfo Klube vyko įspūdingas STIHL golfo turnyras 2024. Šis renginys sulaukė net 48 dalyvių, kurie mėgavosi puikiu oru ir nuostabia žaidimo diena. Turnyro metu atsiskleidė ne tik sportinis meistriškumas, bet ir STIHL bei golfo puoselėjamos vertybės.

Turnyro metu nugalėtojai buvo apdovanoti STIHL prizais, suteikusiais papildomo džiaugsmo šiai pergalei. Laimėtojai galės pasirinkti sau tinkamiausius sodo įrenginius iš STIHL internetinės parduotuvės asortimento, taip užtikrindami, kad jų sodai ir vejos bus prižiūrėti su tokiu pačiu kruopštumu ir profesionalumu, kokį jie demonstruoja golfo aikštyne.

Golfe, kaip ir sodo darbuose, siekiama tobulumo. Golfo aikštynai reikalauja nepriekaištingai išpuoselėtos vejos, tiksliai nukirptos žolės ir kruopščiai prižiūrimų takų. Šis atsidavimas detalėms ir meistriškumui yra bendras tiek golfo žaidėjams, tiek STIHL produktų vartotojams. STIHL įrenginiai garsėja savo kokybe, patikimumu ir tikslumu, padedančiais pasiekti puikius rezultatus tiek mažose, tiek didelėse erdvėse.

Džiaugiamės, kad šis sezonas ne tik puikus golfui, bet ir idealiai tinkamas sodo darbams. STIHL golfo turnyras atspindi bendrą siekį – nuolatinį tobulėjimą ir meistriškumą. Turnyro laimėtojai, pasitelkę STIHL įrenginius, galės kurti ir palaikyti tobulai prižiūrėtus sodus, kurie taps jų pergalių simboliu.

Sveikiname visus dalyvius ir nugalėtojus, dėkojame už dalyvavimą ir linkime, kad šie prizai prisidėtų prie dar malonesnių sodo darbų akimirkų! Turnyro rezultatus galite rasti čia: www.golfbox.dk/app_livescoring/tour/?language=2057#/competition/4410094/results.