Apie mus

 

Mocevičiaus firma „GINALAS" veiklą pradėjo 1993 m. Įmonė buvo įkurta, pasirašius sutartį su didžiausia motorinių pjūklų gamintoja – Vokietijos kompanija STIHL. Sutartis įteisino STIHL gaminamos produkcijos platinimą ir prekybinio bei gaminių priežiūros tinklo sukūrimą Lietuvoje. Šiuo metu STIHL gaminiai parduodami 70-yje specializuotų prekybos vietų Lietuvoje ir 40-yje specializuotų prekybos vietų Latvijoje. Daugelyje iš jų atliekamas ir motorinių instrumentų remontas.

1998 m., gavus licenciją iš Švietimo ir Mokslo ministerijos, įmonei suteikta teisė mokyti ir atestuoti darbų saugos klausimais miško pjovėjus.

Per daugiau nei 25-is veiklos metus “GINALO” importuojamos produkcijos sąrašas nuo STIHL įrankių išsiplėtė iki 6 skirtingų gamintojų produkcijos importavimo: STIHL, FISKARS, MILWAUKEE, MAKITA, GERBER ir IITTALA. Visi importuojamos produkcijos gamintojai periodiškai kviečia įmonės darbuotojus į seminarus, kurių metu supažindina su nauja savo produkcija, marketingo ypatumais. Jų atstovai taip pat nereti svečiai mūsų šalyje.

2012 metų rugsėjo mėnesį įmonė, gavusi STIHL įgaliojimus, pradėjo plėtrą į Latvijos rinką. Tais pačiais metais Mocevičiaus firmai „GINALAS“ teko garbė orgaanizuoti 10-ąją STIHL Rytų Europos šalių konferenciją.

Žvelgdami į ateitį, tikimės ir toliau sėkmingai plėtoti savo veiklą. Džiaugiamės, jog mūsų įmonę stato šiltas ir draugiškas kolektyvas, esame išplėtoję didelį ir kokybiškai dirbantį mažmeninės prekybos ir servisų tinklą, turime patikimus ir tvirtus tiekėjus, kurie tiekia aukščiausios kokybės produkciją.