Žaidimo taisyklės

 

„ENEOS 1000 km lenktynės – laimėk pirmąjį bolidą savo mažyliui!

Gydytojas, šokėja, karininkas, o gal lenktynininkas? Benediktas Vanagas klausia: „Kuo būsi, kai užaugsi?“. Siųskite savo mažųjų nuotraukas, kurios atspindėtų, kuo jie bus užaugę. Laimėtojui atiteks bolidas mažajam lenktynininkui - STIHL balansinis dviratis su Benedikto Vanago palinkėjimu ir parašu.
Padėkime vaikams atskleisti bei suprasti save ir užauginti pačias gražiausias svajones!

 Žaidimo taisyklės

 1. Žaidimo organizatorius – Mocevičiaus firma „GINALAS“, (toliau – Organizatorius).
 2. Žaidimas vyksta interneto svetainėje www.ginalas.lt.
 3. Žaidimo dalyviai – ne jaunesni kaip 16 metų, veiksnūs fiziniai asmenys, LR piliečiai.
 4. Žaidimas vyksta nuo 2015 m. liepos mėn. 10 d. iki 2015 m. liepos mėn. 20 d.
 5. Nuotraukas galima siųsti į žaidimą nuo 2015 m. liepos mėn. 10 d. iki 2015 m. liepos mėn. 19 d. 23:00 valandos; balsavimas vyksta nuo 2015 m. liepos mėn. 10 d. iki 2015 m. liepos mėn. 19 d. 23:00 valandos.
 6. Žaidimo prizas:
  STIHL vaikiškas balansinis dviratukas. Prizo vertė – 96 €.
 7. Žaidimo dalyviams reikia atsiųsti savo vaiko nuotrauką, kurioje matytųsi kuo jis galėtų būti užaugęs, parašyti tekstą. Nuotrauka ir tekstas bus patalpinta www.ginalas.lt puslapyje.
 8. Nuotraukas su tekstu reikia siųsti šiuo adresu: http://www.ginalas.lt/lt/galerija/kuo-busi-kai-uzaugsi/upload.html, nurodant savo vardą, pavardę ir galiojantį el. pašto adresą. Persiųsdami savo nuotraukas žaidimo dalyviai neprieštarauja, kad nuotraukos būtų talpinamos žaidimo svetainėje ar Organizatoriaus socialinio tinklo Facebook paskyrose. 
 9. Organizatorius pasilieka teisę nepublikuoti nuotraukų, kurių turinys nėra priimtinas organizatoriui.
 10. Prizas skiriamas įvertinus šiuos kriterijus:
  - Organizatoriaus internetiniame puslapyje patalpintos nuotraukos surinkti balsai. 
  - Mocevičiaus firmos „Ginalas“ sudarytos komisijos balsai, kurie apsprendžia galutinį rezultatą.
 11. Žaidime vienam asmeniui galima dalyvauti vieną kartą.
 12. Už balsų klastojimą ar jų dirbtinį generavimą žaidimo dalyvis bus diskvalifikuotas be papildomo įspėjimo.
 13. Žaidimo nugalėtojas bus paskelbtas 2015 m. liepos mėn. 20 dieną.
 14. Apie prizo laimėjimą nugalėtojas bus informuojamas elektroniniu paštu arba telefonu.
 15. Su laimėtojais Organizatorius susisiekia per savaitę nuo žaidimo pabaigos laimėtojo nurodytu el. pašto adresu bei telefonu ir susitaria dėl prizo atsiėmimo/pristatymo. Žaidimo nugalėtojui laimėtas prizas bus įteiktas per 5 darbo dienas. Laimėtojas privalo pateikti tapatybę įrodantį dokumentą.
 16. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti žaidimą ar pakeisti žaidimo laikotarpį bei žaidimo sąlygas, pranešus apie tai svetainėje www.ginalas.lt.
 17. Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius konkurso dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu žaidime, žaidimo atšaukimu, nutraukimu, sustabdymu, ar žaidimo sąlygų (taisyklių) pakeitimu. 
 18. Jei Organizatorius nustato, kad prizo laimėtojas neturėjo teisės dalyvauti konkurse, atitinkamas prizas šiam laimėtojui neįteikiamas. Prizas atitenka kitam laimėjusiam dalyviui.
 19. Jei Organizatoriui nepavyksta susisiekti su laimėtoju per 15 punkte nurodytą laikotarpį, jis netenka savo kaip laimėtojo statuso ir atitinkamas prizas be jokios kompensacijos laimėtojui lieka Organizatoriui.
 20. Žaidimo dalyvis sutinka, kad registracijos metu jo nurodytais kontaktais (telefonu, elektroninio pašto adresu) būtų siunčiami pranešimai apie žaidimo eigą ir problemas.
 21. Žaidimo dalyviai, registruodamiesi dalyvauti žaidime ir pateikdami savo asmens duomenis, patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatytais atvejais ir tvarka.
 22. Prizai į pinigus nekeičiami.