Į SUNKIAUSIAS PASAULIO LENKTYNES SUGRĮŽTA IR „GINALO“ REMIAMA BENEDIKTO VANAGO KOMANDA

2018.01.06

Dakaro ralis – tai kasmetinis bekelės ralis, organizuojamas sausio mėnesį prancūzų „Amaury Sport“ organizacijos (ASO, pranc. Amaury Sport Organisation). Dakaro ralio maršrutas nusidriekęs sunkiai įveikiamais smėlynais, dykumomis, kalnais ir purvynais. Tai vienas laukiamiausių įvykių sporto pasaulyje, organizuojamas nuo 1978 m.

 

 

STARTAVO 40-ASIS DAKARO RALIS, KURIAME VARŽYSIS 4 EKIPAŽAI IŠ LIETUVOS

40-ojo Dakaro startas – 2018 m. sausio 6 d. Dykumų maratone, kuris iki šiol vadinamas Dakaro vardu, varžysis keturi ekipažai iš Lietuvos. Automobiliais „Overdrive Hilux“ startuos Benediktas Vanagas su Sebastianu Rozwadowskiu, Antanas Juknevičius su Dariumi Vaičiuliu ir Vaidotas Žala su Sauliumi Jurgelėnu. Motociklu startuos Balys Bardauskas.

Šiais metais maratonas vyks 40-ąjį kartą, be to, jau 10-ąjį kartą – Pietų Amerikoje. Jo trasa vėl grįžta prie Ramiojo vandenyno ir į Peru smėlio kopas. Trasa drieksis per tris valstybes: lenktynės startuoja sausio 6 d. Peru sostinėje Limoje, po kelių dienų dalyviai atvyks į Boliviją, kurios mieste La Pase numatyta viena poilsio diena. Maratono finišas – sausio 20 d. Argentinoje, Kordobos mieste.

Į SUNKIAUSIAS PASAULIO LENKTYNES SUGRĮŽTA IR „GINALO“ REMIAMA BENEDIKTO VANAGO KOMANDA

Benediktas Vanagas – vienas labiausiai patyrusių lenktynininkų Baltijos šalyse, Dakaro ralį pavertęs nacionaliniu Lietuvos sportu. Mocevičiaus firma „Ginalas“ jau 4 metus remia Benedikto Vanago komandą „General Financing team Pitlane“. Sėkmingos derybos tarp „Ginalo“ vadovo Ginto Mocevičiaus ir sportininko Benedikto Vanago užsimezgė dar 2014 m. – įvairius sporto renginius remiantis ir automobilių sportą palaikantis „Ginalas“ tapo strateginiu B. Vanago partneriu. Pačiam Benediktui Vanagui 2018 m. Dakaras yra šeštosios lenktynės. Praėjusiame ralyje nepasiekęs finišo, šių metų iššūkyje sportininkas startuoja turėdamas naują strategiją.

B. VANAGO STRATEGINIS PARTNERIS „GINALAS“ IŠVYKO Į ARGENTINĄ

Kiekvienais metais Mocevičiaus firma „Ginalas“ aktyviai palaiko savo komandą Lietuvos ir Latvijos raliuose. Įmonė taip pat yra suvienijusi geriausių STIHL prekybos atstovų palaikymo komandas 2014 m., 2015 m., 2016 m. 1000 km lenktynėse. Kokybiškas techninis pasiruošimas, lenktynininkų patirtis, drąsa ir ryžtas jau kelerius metus iš eilės garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje.

Ginalo atstovai išlydi Benediktą Vanagą ir Sebastian Rozwadowski į 2018 m. Dakaro ralį Vilinaus oro uoste

Šiais metais „Ginalo“ atstovai, įkvėpti įspūdingų Dakaro vaizdų, pasiryžo keliauti į Pietų Ameriką palaikyti savo komandos, kur Argentinoje susitiks su „General Financing team Pitlane“ ekipažu ir jos lyderiu Benediktu Vanagu. 2018-ieji – „Ginalui“ ypatingi metai. Įmonė švenčia 25 metų jubiliejų, paskatinusį organizuoti ilgesnę išvyką. Bendrovės vadovas Gintas Mocevičius daugiau nei 15 metų leidžiasi į pažintines keliones po visą pasaulį nuo Skandinavijos iki Australijos ir Pietų Afrikos. Patyręs kelionių entuziastas ir gamtos mylėtojas G. Mocevičius džiaugiasi, kad išvyka į Argentiną taps puikia proga ne tik palaikyti savo komandą, bet ir galimybe atidžiau susipažinti su išskirtine Pietų Amerika.

Stebėkite komandos kelionės akimirkas mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ – Mocevičiaus firma Ginalas ir „Instagram“ – @ginalaslt.