„Drag Fest“ 2016

2016.06.14

2016 m. birželio mėn. 11-12 d. Kazlų Rūdos aerodrome vyko Traukos  lenktynės – „Drag Fest“. Čempionai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lenkijos  startavo Lietuvos drag čempionato II etape, Latvijos drag čempionato II etape, Baltijos šalių Drag varžybų taurės II etape ir pirmą kartą Lietuvoje organizuotose motociklų traukos lenktynėse.

Tai įspūdingas technikos galios ir automobilių entuziastų renginys. Kadangi renginys skirtas visai šeimai, jo organizatoriai pasirūpino, jog kiekvienas į renginį atvykęs žiūrovas galėtų išmėginti pačias įvairiausias pramogas – „Drift Taksi“, šoninio slydimo treniruotes su instruktoriumi, skrydžius oro balionu, šaudymą lankais, šuolius su parašiutu į „Drag Fest“, svečiai galės dalyvauti ir virvės traukimo, rankos lenkimo ar dažasvydžio varžybose. Į renginio vietą galima atskristi lėktuvais ir leistis tam specialiai įrengtame nusileidimų take.

Renginio dalyviai galėjo sudalyvauti STIHL prizų lietaus rungtyse. Išrinktas greičiausias, lėčiausias motociklai, vyko riterio, gražiausio drifto rungtys. Visi norintys galėjo pasivaržyti rankų lenkimo rungtyje. Rungčių dalyviai apdovanoti specialiais STIHL prizais.