"STIHL" projekte – salės futbolo pamokos

2014.12.05

STIHL futbolo akademija Kauno rajone vykdo projektą "Futbolas - tik su STIHL akademija", kurio metu vaikai, niekada nelankę futbolo treniruočių, yra supažindinami su futbolo technikos ypatumais. Projektas “Futbolas – tik su STIHL akademija”, yra įgyvendinamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respubikos Vyriausybės ir VŠĮ STIHL futbolo akademijos lėšomis, pagal konkursą “Sporto klubai – bendruomenėms ". Į programą įtrauktos ir salės futbolo (futsal) pamokos, jų metu vaikai supažindinami su salės futbolo specifika.

"Truputi keistoka, kai net vyriausių klasių mokiniai pirmą kartą susiduria su salės futbolo kamuoliu, praktiškai visi pradžioje mano, jog tai rankinio kamuolys” - pasakojo užsiėmimus vedantis STIHL salės futbolo komandos treneris Mantas Babianskas. “Mokyklose taip jau įprasta, jog per kūno kultūrą futbolas žaidžiamas šiltuoju metu, o žiemą karaliauja krepšinis, tinklinis ir panašiai. Iš pradžių sužinoję, jog bus futbolo pamoka salėje, vaikai nebūna labai patenkinti, tačiau pabandę žaisti futbolą salėje su salės futbolo kamuoliu jie greitai pakeičia savo nuomonę".

STIHL futbolo akademija visoms projekte dalyvaujančioms mokykloms dovanoja salės futbolo kamuolių, kad vaikai žiemą galėtų propaguoti salės futbolą.