Kariuomenės dienos proga Kazlų Rūdoje rengiamos mažojo krepšinio ir futbolo varžybos krašto apsaugos ministro taurei laimėti

2014.11.20

Minint Lietuvos kariuomenės dieną ir atkurtos Lietuvos kariuomenės 96-ąsias metines, lapkričio 20 d. 10.00 val. Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centre (S. Daukanto g. 18, Kazlų Rūda) vyks atvirosios mažojo futbolo ir mažojo krepšinio varžybos krašto apsaugos ministro Juozo Oleko taurei laimėti.

Varžybų informacija

Varžybose dalyvaus 34 komandos iš Lietuvos kariuomenės padalinių, Lietuvos policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Kazlų Rūdos savivaldybės ir Kazlų Rūdos mokomosios miškų urėdijos. Futbolo komandose bus po tris, krepšinio – po keturis žaidėjus.

Varžybas organizuoja Lietuvos kariuomenės mokykla ir Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centras. Varžybų apdovanojimo ceremonijoje planuoja dalyvauti krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius ir administracijos direktorius Valdas Kazlas, Lietuvos kariuomenės mokyklos vadovybė ir kiti garbingi svečiai.

Varžybų dalyvių apdovanojimo ceremonija vyks 16.00 val. Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centre (S. Daukanto g. 18, Kazlų Rūda). Varžybų dalyvius apdovanos krašto apsaugos Ministras Juozas Olekas ir Mocevičiaus firma "Ginalas". 3 prizinėms vietoms bus įteikti GERBER prizai.

Apie GERBER

Jau daugiau kaip 20 metų amerikiečių įmonė GERBER yra medžioklinių, žvejybinių ir karių bei gelbėtojų įrankių dizaino ir inovacijų lyderis pasaulinėje rinkoje. GERBER kompanija pirmoji pasiūlė viena ranka atidaromus multirinkinius, lengvai keičiamus kietmetalio dantukus vielai kirpti. GERBER gali pasiūlyti plačią įrankių gamą tiek medžiotojui, tiek žvejui, o taip pat ir mėgstančiam iškylauti ar keliauti gamtoje. Prestižinius GERBER įrankius naudoja aukšto rango NATO armijos karininkai.

Varžybų dalyviams bus įteikti prizai iš GERBER "Taktinės" serijos. Karių ir gelbėtojų rankose tinkamas įrankis gali lemti gyvybę arba mirtį. GERBER taktinė linija buvo sukurta to nepamirštant. Kiekvienas įrankis yra sukurtas aiškiam tikslui - padaryti ugniagesių, karių, policijos bei greitosios medicinos pagalbos pareigūnų darbą lengvesnį ir efektyvesnį. GERBER kuria įrankius, kurie išsaugo gyvybes.

 

KAM archyvo nuotr.
Informacijos autoriai - Alfredas Pliadis ir Mocevičiaus firma "Ginalas"
Informacija iš: http://www.kam.lt/lt/naujienos_874/aktualijos_875/kariuomenes_dienos_proga_kazlu_rudoje_rengi
amos_mazojo_krepsinio_ir_futbolo_varzybos_krasto_apsaugos_ministro_taurei_laimeti.html