MAFF 7x7 "Ginalo taurės" nugalėtojai - FK "Eurostandartas"

2015.10.27

Marijampolės apskrities futbolo 7x7 čempionato "Ginalo taurei laimėti"  nugalėtojais tapo - FK "Eurostandartas" (vadovas Darius Abraitis), kurie atstovaus Marijampolės apskritį Lietuvos futbolo mėgėjų lygos finaluose.

Reguliaraus sezono lyderiai - Marijampolės "Arsenalas" atkrintamosiose varžybose įveikė Pilviškių FK 5:1, Marijampolės FK "Eurostandartas" po atkaklios kovos 1:0 palaužė Kalvarijos SK "Orija" , veteranų futbolo klubas "Sūduvis"  neatvyko į rungtynes su Marijampolės FK "Švyturiu". Po atkrintamųjų varžybų paaiškėjo kad dėl 1-3 vietų kovos "Arsenalas", FK "Eurostandartas" ir FK "Švyturys". Pirmose rungtynėse FK "Švyturys" 3:0 įveikė "Arsenalą", bet vėliau 0:1 nusileido FK "Eurostandartui", pastarieji 1:1 sužaidę su "Arsenalu" tapo nugalėtojais.

Pirmenybių dalyvius ir prizininkus sveikino ir apdovanojimus įteikė Marijampolės apskrities futbolo federacijos prezidentas Romas Kukis ir organizatorių - STIHL futbolo akademijos vadovas Mantas Babianskas. Apdovanoti buvo ne tik varžybų dalyviai bet ir finalinio etapo teisėjai Ramūnas Šulcas (Kazlų Rūda) ir Vytautas Krukauskas (Vilkaviškis), bei puikiai varžyboms Vilkaviškio miesto stadioną parengę darbuotojai. Visiems buvo įteiktos pirmenybių rėmėjų Mocevičiaus firmos "Ginalas" dovanos. Pirmenybių prizininkai be taurių ir medalių  taip pat buvo apdovanoti dovanų čekiais sportiniam inventoriui įsigyti, kuriuos dovanojo HUMMEL. STIHL futbolo akademija kartu su partneriais Vilkaviškio futbolo klubui paskatinti padovanojo 10 kamuolių ir 16 naujos aprangos komplektų.

MAFF 7x7 futbolo čempionato "Ginalo taurei laimėti " galutinė turnyrinė lentelė :

1. Marijampolės FK "Eurostandartas"

2. Marijampolės FK "Švyturys"

3. Marijampolės "Arsenalas"

4. Pilviškių FK

5. Kalvarijos SK "Orija"

6. Veteranų futbolo klubas "Sūduvis"

Rezultatyviausias žaidėjas : Armandas Breivė (Arsenalas)

Geriausias puolėjas : Aldas Kliučinikas (Švyturys)

Geriausias gynėjas :  Aivaras Tereškevičius (Eurostandartas)

Geriausias vartininkas : Ernestas Stepšys (Arsenalas)