Finišavo „ENEOS 1000 km lenktynės“ ir žaidimas „Laimėk pirmąjį bolidą savo mažyliui“

2015.07.20

„ENEOS 1000 km lenktynės“, tai didžiausias Baltijos regione automobilių sporto renginys. Šiemet šešioliktą kartą Palangoje vyksiančiose lenktynėse dalyvavo 42 komandos, kurių dalyviai atstovavo 13 šalių.

Per kvalifikacines lenktynes aistruolius ir lenktynininkus džiugino puikus oras ir sausa trasa. Pirmoje oficialioje „ENEOS 1000 km lenktynių“ treniruotėje STIHL remiamų Benedikto Vanago ir brolių Bleekemolenų trio pateisino iš anksto klijuojamą favoritų etiketę. Jeroeno Bleekemoleno valdomas bolidas kvalifikaciniame važiavime ratą įveikė per 1 minutę 12.082 sekundės ir tarp 42 ekipažų užėmė pirmą vietą. Taip ekipažas iškovojo teisę stovėti pirmoje starto rikiuotės vietoje.

Tačiau lenktynių dieną, nuo starto neprabėgus 2 valandoms pasipylė lietus, kuris visiškai sujaukė lenktynių eigą. Dužo ir iš trasos vienas po kito lėkė automobiliai. Lenktynių dieną lenktynininkams, branginantiems kiekvieną sekundę, neretai teko priimti rizikingus sprendimus, kurie kai kuriems buvo lemiami. 247 rate Sebastianas Bleekemolen šonu rėžėsi į betoninius trasos atitvarus. Tuo metu komanda turėjo 5 ratų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus. Gedimo šalinimas užtruko, ir komanda lenktynes užbaigė devintoje pozicijoje.

1000 km lenktynių proga Mocevičiaus firma „Ginalas“ organizavo konkursą „ENEOS 1000 km“ lenktynės – laimėk pirmąjį bolidą savo mažyliui! Žaidimo dalyviai siuntė savo vaikų nuotraukas, kurios turėjo atspindėti kuo jie galėtų būti užaugę. Sulaukta itin aktyvaus dalyvavimo, per savaitę dalyviai atsiuntė 91-ą originalią nuotrauką.

Sudėjus internetiniame puslapyje surinktus taškus ir komisijos balus konkursą laimėjo Gerda Vainoriūtė. Laimėtojai atiteko STIHL balansinis dviratis su Benedikto Vanago palinkėjimu ir parašu.

Nuotraukos: Jurga Anusauskienė ir Edgaras Buiko