FISKARS ketvirtosios kartos kirviai

2015.06.09

„Fiskars“ ketvirtosios kartos kirviai – beveik nesulaužomi ir turintys 3D rankeną, skirtą užtikrinti didesnį saugumą ir užsimojimo greitį. „X-series“ kolekcija buvo apdovanota prestižiniu „Red Dot 2015“ apdovanojimu už nepakartojamą dizainą. Medienos skaldymas dar niekada nebuvo toks tikslus ir efektyvus.

Naujos kartos „Fiskars“ kirviai sukurti taip, kad prisitaikytų prie įvairaus dydžio ir įgūdžių lygio.

„Kirvis X21 yra skirtas vartotojui, kuris siekia aukštos skaldymo kokybės. Ją mes užtikriname susitelkdami į dizainą, kuriuo siekiame maksimizuoti užsimojimo greitį ir manevringumą“, – teigia „Fiskars“ tyrimų ir plėtros vadovas Petteri Masalin.

Visa tai įmanoma dėl optimalaus svorio santykio tarp kirvio geležtės ir koto bei naujosios patentuotos 3D rankenos. Naujoji rankena yra saugesnė vartotojui, nes padidina trintį ir labiau sugeria drėgmę tarp aukščiau laikomos rankos ir koto užsimojimo metu. Patobulintas kirvis leidžia susikoncentruoti ne į kirvio laikymą, o į užsimojimo greitį. Be to, naujosios, ketvirtosios kartos „Fiskars“ kirvių serijos produktams suteikiama ilgesnė – 25 metų garantija.

Naujoji „Fiskars“ kirvių serija buvo apdovanota prestižiniu „The Red Dot“ apdovanojimu už aukštą kokybę ir dizainą.

Saugumas, tikslumas, greitis –naujųjų kirvių privalumai

Kompanija „Fiskars“ yra patvarių kirvių gaminimo ekspertai nuo XVII amžiaus. Suomijos kompanija nuolatos tobulina produktų dizainą ir kokybę; siekdami patenkinti vartotojų poreikius, taiko naujausius ir pažangiausius metodus.

Saugumas ir tikslumas yra pagrindiniai šios naujosios kartos „Fiskars“ kirvių prioritetai. Pavyzdžiui, lenktas kirvio rankenos galas apsaugo nuo išslydimo iš rankos. Taip pat naujųjų „Fiskars“ kirvių išskirtinumas yra naujoji 3D rankena, kuri padidina saugumą ir užsimojimo greitį.

Fiskars“ kirvių geležtės yra išlenktos, o kirvio koto struktūra apsaugo nuo geležtės kritimo. Kirvio geležtė yra dukart grūdinta ir lengvai galandama – tai užtikrina ilgaamžiškumą. Su „Fiskars“ kirviais medienos skaldymas tampa malonia užduotimi: kirviai yra pagaminti iš itin lengvos ir patvarios „FiberComp“ medžiagos, kuri sumažina nuovargį ir padaro kirvį faktiškai nesulaužomu.

Prie „Fiskars“ kirvių pridedamas plastikinis dėklas patogiam nešiojimui ir laikymui.

Nuo rugpjūčio mėnesio pabaigos naujuosius kirvius bus galima įsigyti Lietuvoje.