Vaikų futbolo komandos varžysis tarptautiniame turnyre „Ginalas CUP 2017“

2017.02.10

STIHL futbolo akademija naujus metus pradeda taip pat kaip ir užbaigė senuosius – organizuodama futbolo turnyrus ir masines sporto šventes vaikams ir suaugusiems.

Tradiciškai, gruodžio mėnesį, Marijampolėje  vyko tarptautiniai vaikų futbolo turnyrai STIHL CUP".  Turnyras buvo rengiamas jau penktą kartą, jame varžėsi vaikų futbolo komandos iš Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos,  viso dalyvavo net 102 komandos! Kai kurių amžiaus grupių turnyrai vyko po kelis kartus, tam kad būtų sudaryta galimybė visiems norintiems vaikams parungtyniauti  profesionaliame futbolo manieže ir pasijusti tikrais futbolo profesionalais.

Sausį vyko akademijos organizuotos futbolo šventės vaikų darželiuose, kurias vainikavo ikimokyklinio ugdymo įstaigų šventė – turnyras Kačerginėje.

Vasario mėnesį vaikų futbolo komandos vėl susirungs tarptautiniuose vaikų futbolo turnyruose Marijampolės futbolo manieže, kur vasario 19 dieną startuoja turnyras Ginalas CUP 2017", pirmieji varžysis septynmečių ir devynmečių berniukų komandos iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos.