1000 km lenktynės ir žaidimas „Nusiplauk savo bolidą su STIHL!“ finišavo!

2014.07.21

Šiais metais 15-osios, jubiliejinės, 1000 km lenktynės buvo itin intriguojančios ir netikėtos. Lyderiais laikytos komandos krito viena po kitos, visus dalyvius stebino rekordinis avarijų skaičius. Būtent dėl pastarojo, organizatoriai lenktynes nusprendė nutraukti dar likus 70 ratų. Toks sprendimas maloniai nustebino brolius Gelžinius, tačiau pribloškė „Inter Rao“ komandos pilotus, kurie buvo atsilikę tik 13 s nuo pirmosios vietos laimėtojų.

Po paskutinės avarijos, kurioje susidūrė trys bolidai, organizatoriai nebematė prasmės vėl tęsti lenktynių, iki kurių pabaigos tebuvo likęs pusvalandis. Tai tapo prieštaringiausiai vertinamu sprendimu per šias lenktynes. Pratęsus jas, dar būtų virusi arši kova tarp pirmose gretose tuo metu buvusių komandų. Kol buvo likviduojami avarijos padariniai, komandos spėjo pasiruošti ir buvo nusiteikę kovai.

„General Financing – STIHL“ komanda iš lenktynių pasitraukė po 167 rato, kuomet bolidas sustojo dėl neaiškaus greičių dėžės gedimo. Nors komanda dėjo visas pastangas, kad išsiaiškinti gedimą ir jį kuo skubiau pašalinti, tačiau šį kartą techniką pavedė – gedimo nustatyti nepavyko, o remontas būtų reiškęs prarastas beveik 3 lenktynių valandas. Tuomet ir teko priimti sprendimą nebetęsti lenktynių. Preciziškai tiksliai paruošta strategija ir automobilis garantavo B. Vanago svajonės išsipildymą – perrašyti 1000 km lenktynių istoriją ir antrą kartą iš eilės užlipti ant pirmosios vietos laiptelio, tačiau lenktynėse, kaip ir gyvenime, visada pilna staigmenų.

1000 km lenktynių proga Mocevičiaus firma „Ginalas“ organizavo žaidimą „Nusiplauk savo bolidą su STIHL!“. Pasibaigus lenktynėms, dar vis buvo galima balsuoti už savo favoritus. Nuolat pasipildant dalyvių skaičiui, vyko ir lyderių kaita. Šįkart negaliojo taisyklė „kas pirmesnis – tas gudresnis“. Nauji žaidimo dalyviai sparčiai rinkdavo „Patinka“ ir atsiplėšdavo nuo pirmųjų dalyvių.

Žaidimas buvo sustabdytas pirmadienį (2014 liepos 21 dieną) 9:00, fiksuojant, jog STIHL RE 128 Plus aukšto slėgio plovimo įrenginio laimėtoju tampa Liutauras Mickevičius, surinkęs 216 balsų. Sveikiname laimėtoją, o visiems kitiems linkime nenusiminti ir toliau sekti Mocevičiaus firmos „Ginalas“ naujienas. Pažadame dar ne vieną šaunų konkursą ir daug gerų prizų!

 

Su nugalėtoju bus susisiekta asmeniškai.

Nuotraukos: Jurga Anusauskienė