Susitikimas su Bear Grylls GERBER parodoje Vokietijoje

2014.07.15
Mocevičiaus firmos "Ginalas" komanda su Bear Grylls

Mocevičiaus firmos "Ginalas" komanda su Bear Grylls

Kaip ir kiekvienais metais Friedrichshafene, Vokietijoje, vyko GERBER paroda, kurioje buvo pristatytos 2015 metų naujovės. Į parodą vyko ir Mocevičiaus firmos „Ginalas“ atstovai, kurie įgytas žinias apie esamus ir naujus produktus parvežė į Lietuvą.

Itin daug dėmesio parodoje buvo skirta Bear Grylls laisvalaikio ir išlikimo serijai. Šios serijos veidas Edward Michael „Bear“ Grylls taip pat buvo atvykęs į parodą. Dalyviai noriai fotografavosi su visame Pasaulyje žinomu išlikimo laukinėje gamtoje specialistu ir uždavinėjo jam klausimus. GERBER Bear Grylls serijos produktai buvo kurti kartu su E. M. Grylls. Pagal išlikimo specialisto pastabas įrankiai buvo tobulinami, seriją papildo vis nauji gaminiai, kuriuos noriai renkasi keliautojai visame Pasaulyje.

E. M. Grylls istorija yra spalvinga. Pabaigęs mokyklą, vaikinas norėjo siekti karjeros armijoje. Nors tarnyba jam patiko ir sekėsi, tačiau vienas nelaimingas šuolis su parašiutu sujaukė jaunojo karininko planus. E. M. Grylls lūžo 3 stuburo slanksteliai, tik per plauką vaikino neparalyžavo, o po gydymo sekė ilgi mėnesiai reabilitacijos, kurių metu teko pamiršti svajones apie užkopimą į Everesto kalną.

1998 metais E. M. Grylls išpildė savo vaikystės svajonę ir užkopė į Everesto kalną tuo pačiu tapdamas vienu jauniausių asmenų Pasaulyje, kuriems tai pavyko padaryti. Toliau sekė ne viena nutrūktgalviška ekspedicija po sunkiausiai pasiekiamas ir įveikiamas laukinės gamtos vietas. Drąsūs žygiai sulaukė nemažai spaudos dėmesio, kuris tapo E. M. Grylls televizinės karjeros pagrindu.

Šiandien Bear Grylls gali pasigirti ne viena sėkminga televizijos laida, parašytomis knygomis bei savo vardo rūbų bei aksesuarų linijomis. Keliautojas taip pat veda seminarus ir sako motyvacines kalbas per renginius, įvairiose įmonėse ir korporacijose.

2015 metais išvysime ne tik naujus GERBER Bear Grylls serijos įrankius, bet ir kitų serijų papildymus. Vienas praktiškų sprendimų – multirinkiniai be peilio. Šiuos rinkinius jų savininkai galės laisvai įsinešti į lėktuvus, ko anksčiau daryti negalėjo. Išlikimo ir laisvalaikio serijas taip pat papildo ir išlankstomas pjūklelis bei įvairūs prožektoriai ir lempos. Taktinėje ir industrinėje serijose atsiras naujų peilių ir mačečių, seni produktai taip pat bus atnaujinti.

 

Sekite mūsų naujienas ir pirmieji sužinokite apie naujausius GERBER gaminius.