Paplūdimio futbolo čempionate Palangoje žaidė ir STIHL komanda

2014.07.13

Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas turi naują nugalėtoją – juo pirmą kartą tapo Kauno „Inkaras“. Jis po atkaklios ir dramatiškos kovos, kuriai prireikė baudinių serijos, įveikė daugkartinius nugalėtojus Vilniaus „Igol“.

Finalinis paplūdimio futbolo čempionato etapas, kuris žadėjo įdomias trijų nepralaimėjusių ekipų kovas, vyko liepos 11-ąją Palangoje. Į auksą pretendavo trys komandos - Vilniaus „Igol", Kauno „Inkaras" ir Vilniaus „Rings“.

Pirmieji iš lyderių trejeto į kovą stojo sostinės klubai, kurių susitikimas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 5:5. Baudinių serijoje tikslesni buvo „Igol“ atstovai. Rungtynėse tarp „Rings“ ir „Inkaro“ taip pat neišvengta lygaus rezultato ir akistatos prie baudinių žymos – pranašesni buvo kauniečiai, o „Rings“ futbolininkai čempionate buvo priversti tenkintis bronziniais medaliais.

Čempionato likimas sprendėsi paskutinėse 3 turo rungtynėse tarp „Igol“ ir „Inkaro“. Dramatiškose ir permainingose rungtynėse ilgą laiką pirmavo kauniečiai, tačiau „Igol“ futbolininkai dvikovos pabaigoje sugebėjo rezultatą persverti. Visgi „Inkaras“ paskutinėmis sekundėmis sugebėjo išplėšti lygiąsias. Baudinių serijoje vykusį įtampos ir emocijų karą laimėjo „Inkaras“.

„Nuostabu. Daug metų mes siekėme šio titulo ir jis pagaliau mūsų rankose. Aišku, baudinių serija yra loterija, tačiau šį kartą mes parodėme charakterį ir sėkmė šypsojosi mums“, - po rungtynių sakė „Inkaro“ komandos futbolininkas, lemiamą tikslų smūgį atlikęs, Tadas Straleckas.

Ketvirtoji čempionato vieta atiteko atstovams iš Žemaitijos – Mažeikių „Olimpui“, kuris paskutiniame ture 4:3 pranoko Alytaus “Auską“ ir 8:1 sutriuškino Kauno „Viči“. Penktąją vietą užėmė „Auska“ iškovojusi nesunkią pergalę prieš „Viči“, o šešti liko Kazlų Rūdos „STIHL“ futbolininkai. Tiesa, „Viči“ komanda nors ir liko paskutinė, tačiau čempionate žaidė drausmingiausiai, be įspėjimų.

Rezultatyviausiu čempionato žaidėju tapo „inkarietis“ Andrius Rebždys, kuris pelnė 10 įvarčių ir vienu tiksliu smūgiu aplenkė savo kolegą Jaunių Juozaitį. Kauniečiams atiteko ir dar vienas prizas – jų vartų sargas Kęstutis Bulatovas buvo pripažintas geriausiu.

Paplūdimio futbolo sezonas tuo nesibaigia. Rugpjūčio 16 dieną vyks atviras paplūdimio futbolo turnyras. Šio turnyro registracija bus pradėta vykdyti artimiausiu metu.

 

Informacija: http://www.lff.lt/lt/article/papludimio_futbolo_cempionate_-_kauno_inkaro_triumfas