Rytų Europos paplūdimio tinklinio vyrų žaidynės

2014.07.07

Rokiškyje liepos 4,5 ir 6 dienomis vyko Rytų Europos palūdimio tinklinio varžybų antrasis turas. Varžybose užsiregistravo 27 komandos iš Baltarusijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos, Ukrainos. Varžybų organizatoriai - Lietuvos tinklinio federacija ir Rokiškio „Velykalnio“ bendruomenė, kuriai vadovauja pirmininkas Stasys Mekšėnas.

Pirmąją vietą laimėjo Latvijos komanda, antrąją Rusijos, trečioji atiteko Estams, o Lietuvos komanda liko ketvirtoje pozicijoje. Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis po rungtynių kalbėjo: „Plavinsą ir Solovejsą pavyko nugalėti todėl, kad žaidėme gerai nusiteikę ir atsipalaidavę. Patys netikėjome, kad galime laimėti, tiesiog norėjome prieš juos sužaisti gražiai ir nepasidaryti sau gėdos.

Kai išėjome į pusfinalį, vėl įsitempėme, o ir žaidžiant prieš Tomą Smedinsą ir Reinį Pekmaną nebuvo galima daryti jokių klaidų, bet mes jų darėme nemažai. Sunkiausia šiame turnyre buvo žaisti su estais Kristo Kollo bei Rivo Vesiku, bet ir abi finale žaidžiančios poros yra labai aukšto lygio ir vertos pergalės“.

Vyriausias varžybų prižiūrėtojas iš Rusijos džiaugėsi, kad Rokiškis labai gerai pasiruošęs varžyboms: geri, tvarkingi aikštynai ir Lietuvos paplūdimio tinklinio miestais vadino Vilnių ir Rokiškį. Į varžybas taip pat buvo atvykusi Rytų Europos tinklinio zoninės asociacijos generalinė sekretorė, kuri bendrą aikštynų vaizdą įvertino labai gerai, ypatingai akcentuodama STIHL reklamą.

 

Informaciją rengiant naudotasi: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kita/arnas-rumsevicius-ir-lukas-kazdalis-eevza-papludimio-tinklinio-etape-uzeme-4-vieta-26-438502#ixzz3790iy5hQ