Startavo tradiciniai tarptautiniai vaikų futbolo turnyrai "STIHL CUP 2017"

2017.11.27

Lapkričio pabaigoje Marijampolės futbolo manieže tradiciškai vyksta tarptautiniai vaikų futbolo turnyrai "STIHL CUP 2017", kuriuos organizuoja Kauno rajone įsikūrusi STIHL futbolo akademija. 

Pirmajame šiais metais vykusiame turnyre varžėsi U-10 (2007 m.g.) ir jaunesnių komandos. Dalyvavo 14 komandų iš Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos, buvo rungtyniaujama 9x9. 

Po atkaklių kovų grupės varžybose paaiškėjo kad mažajame finale vyks Vilniaus derbis tarp BFA ir "Geležinio vilko" komandų, o didžiajame finale susikaus Kauno FM "Tauras" ir Elko "Rona03". 

Rungtynėse dėl trečios vietos įvarčių nebuvo, viskas sprendėsi  baudinių serijoje kur tikslesni buvo "Geležinio vilko" jaunieji futbolininkai. Kitoks scenarijus susiklostė finale kur FM "Tauras" 1:0 įveikė svečius iš Lenkijos, ir tapo turnyro nugalėtojais. 

Turnyro uždarymo metu vaikų laukė staigmena, jiems apdovanojimus įteikė naujieji Lietuvos futbolo čempionai Marijampolės FK "Sūduva" legionieriai Jeremy Manzorro, Radanfah Abu Bakr ir Marjan Altiparmakovski.

Praėjusį savaitgalį dėl "STIHL CUP 2017" apdovanojimų varžėsi  U-6, U-7, U-8, U-9 komandos.