"Stihl Cup 2015" U-11 taurė iškeliavo į Rusiją

2015.12.17

Gruodžio mėnesį Marijampolės "Arvi" futbolo manieže vyksta tradiciniai tarptautiniai vaikų futbolo turnyrai "STIHL CUP 2015". Praėjusį šeštadienį varžėsi šešiolika U-11 (2004 m.g.) komandų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Rusijos.

Po atkaklių rungtynių pogrupiuose į ketvirtfinalius pateko FK Kaliningrad ir FK "Baltika" iš Rusijos, Lietuvos komandos -  Marijampolės FC "Sūduva", Šiaulių FA, Kauno FM "Tauras", Vilniaus FA "Žalgirietis", Gargždų FK "Banga" ir Bialystoko "Akademia Talent" iš Lenkijos. Dviejų Rusijos komandų dvikovoje 1:0 pranašesni buvo "Baltikos" futbolininkai,  "Banga" 2:0 įveikė "Žalgirietį", po apmaudžiai praleisto įvarčio nesugebėję atsitiesti "sūduviečiai" 0:1 nusileido "Akademia Talent" o Šiauliai tokiu pat rezultatų pranoko kauniečius.

                      Pusfinaliuose susiklostė skirtingi scenarijai: "Baltika" nesunkiai 3:0 įveikė Šiaulius, o dvikova tarp "Bangos" ir "Akademia Talent" pasibaigė lygiosiomis 0:0, baudinius tiksliau smūgiavo Lenkijos futbolininkai. Rungtynėse dėl trečios vietos vėl prireikė baudinių serijos, šįkart sėkmė nenusisuko nuo gargždiškių, jie buvo pranašesni už šiauliečius 2:0. Finale susitiko Lenkijos ir Rusijos jaunieji futbolininkai, pergale rezultatu 2:1 šventė kaliningradiečiai.

                      Turnyro dalyvius aplankė ir sveikino Marijampolės FK "Sūduva" žaidėjai Vaidas Slavickas ir Vilmantas Bagdonavičius kurie ir išdalino gausias turnyro rėmėjų Mocevičiaus firmos "Ginalas" ir HUMMEL dovanas.

"STIHL CUP 2015" U-11 galutinė turnyro lentelė :

1.  Kaliningrado "Baltika"

2.  Bialystoko "Akademia Talent"

3. Gargždų FK "Banga"

4. Šiaulių FA

5. Vilniaus FA"Žalgirietis"

6. Kaliningrado FK

7. Kauno FM"Tauras"

8. Marijampolės FC "Sūduva"

9. Suvalkų "Wigry"

10. Olaines AFA

11. Elko "Rona03"

12. Kauno FM"Ąžuolas"

13. Alytaus FA"Dainava"

14. Vilniaus FA "Žalgirietis II"

15. Bialystoko "Akademia Talent II"

16. Kauno FM"Fortūna"