STIHL dovana vaikų darželiui - futbolo treniruotės

2015.10.08

Antrąją spalio savaitę startavo naujas STIHL futbolo akademijos  projektas skirtas vaikams, šįsyk patiems mažiausiems - Kauno lopšelyje - darželyje "Girinukas" vaikai  bus mokami futbolo paslapčių nemokamai, o treniruotes jiems ves profesionalūs futbolininkai. STIHL futbolo akademijos ir jos partnerių LFF ir Hummel dėka darželis aprūpintas visu reikalingu inventoriumi : futbolo varteliais, kamuoliais, stoveliais ir t.t.

Projekto pristatyme dalyvavo FBK "Kaunas" futbolininkai Tomas Rakauskas, Karolis Zobiela, meksikietis Josuet Hernandez Rea, amerikietis Luis Ramirez, serbas Nemanja Bjelan, kurie parodė įvairių futbolo triukų bei kartu su vaikais žaidė judriuosius žaidimus. Linksmai ir įdomiai praleidę laiką vaikai ir jų tėveliai nekantriai laukia prasidedančių treniruočių.

Tai jau trečiasis STIHL futbolo akademijos socialinis projektas : vasarą Raudondvaryje visa mėnesį  vyko nemokama dieninė sporto stovykla visiems norintiems, o projekte "Futbolas tik su STIHL akademija!"  Kauno rajono bendrojo lavinimo mokyklose vaikai nuo penktos iki dvyliktos klasės buvo supažindinami su futbolo pagrindais.