„STIHL Futbolo stovykla 2016“: dalyvių ir svečių geografija plečiasi.

2016.07.19

Liepos 4-17 d. Trakų rajone vyko tradicinė jaunųjų futbolininkų vasaros sportinė stovykla kurią organizavo "STIHL futbolo akademija". Dvejose, suskirstytose pagal amžių, pamainose dalyvavo 50 jaunųjų futbolininkų, prie jau įprastinių dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kazlų Rūdos prisijungė ir pirmąkart stovykloje dalyvavo sportininkai iš Kalvarijos ir net iš Londono. Tradiciškai vyko treniruotės, konkursai, draugiški futbolo, paplūdimio ir salės futbolo turnyrai, kurių prizininkai buvo apdovanojami "STIHL futbolo akademijos" dovanomis, ypač laimingi buvo vyresniųjų grupėje salės futbolo turnyrą laimėję vaikinai kuriems atiteko marškinėliai kuriuos vilkėdami STIHL salės futbolininkai 2013 m. iškovojo Lietuvos taurę.
Per ilgametę "STIHL Futbolo stovyklos" istorija, joje lankėsi ir savo patirtimi su jaunaisiais futbolininkais dalijosi profesionalūs futbolininkai iš Lietuvos, Meksikos, JAV ir Serbijos. Ne išimtis ir šie metai - stovykloje lankėsi svečias iš tolimojo Egipto, profesionalus futbolininkas Mahmoud Mohamed Farouk Attia, kuris pademonstravo futbolo technikos gudrybių, papasakojo apie Afrikos futbolo kasdienybę bei davė daug vertingų patarimų augančiai futbolininkų kartai.

Linksmai ir įdomiai praleidę laiką, jaunieji sportininkai atsisveikino iki pasimatymo kitą vasarą "STIHL Futbolo stovykloje".