STIHL rinktinė išvyksta į "European Cup 2016" turnyrą Italijoje

2016.05.04

STIHL futbolo akademijos rinktinė, antradienį, išvyksta į Italijos kurortą Ravenna, esanti Adrijos jūros pakrantėje, kur gegužės 5-8 dienomis, kartu su dar 47 komandomis iš visos Europos, rungtyniaus "European Cup 2016" turnyre.

"Ravenna yra 2016 m. Europos sporto sostinė, todėl turnyrui skiriamas labai didelis dėmesys, sudaromos puikios sąlygos dalyviams. Visos komandos gyvens viešbučiuose jūros pakrantėje, vyks įspūdingos turnyro atidarymo ir uždarymo ceremonijos ir t.t., bet ir komandom taikomi aukšti reikalavimai, todėl esame dėkingi Italijos ambasadai, Lietuvos futbolo federacijai ir FBK  "Kaunas" klubui už tarpininkavimą, taip pat mūsų rėmėjams Mocevičiaus firmai "Ginalas" ir HUMMEL už galimybę dalyvauti tokio masto renginyje. " - pasakojo STIHL futbolo akademijos vadovas Mantas Babianskas.

Turnyre varžysis U-15 komandos, mūsiškių varžovais grupės varžybose bus FK "Isloch" (Baltarusija), A.C "Kyzykos" (Graikija), FC "Gundelfingen" (Vokietija), ASD "Montecalcio" (Italija) ir "Tingsted" F.C. (Danija). Iš pogrupio į sekantį etapą pateks dvi geriausios komandos.

Vadovaujami trenerių Algimanto Dvarecko ir Gintauto Vaičiūno į turnyrą vyksta 22 futbolininkai : kauniečiai Justas Ivanovas, Laurynas Klimas, Elvinas Derevenko, Mantas Mačiukas, Benas Kailius, Žygimantas Plungė, Deividas Maliukevičius, Justas Česnavičius, marijampoliečiai Emilis Galeckas, Žygimantas Baltrūnas, Karolis Skamarakas, Žygimantas Pečkys, Džiugas Omilevičius, Linas Zingertas, Žilvinas Zubrickas, Justas Paškauskas, Dovydas Kazlauskas, Augustas Dubickas, prieniškiai Lukas Valukonis ir Alvaras Zagurskas, kazlųrūdiečiai Julius Bieliauskas ir Justas Narbutaitis.