BMW ekipažas pasipuošęs STIHL pjūklu, pamatykite šonaslydžio varžybose

2018.08.27

Pagrindinė šonalysdžio taisyklė – automobilis turi slysti šonu. Kitaip nei daugelyje kitų automobilių sporto šakų, čia neskaičiuojamas trasos įveikimo laikas, tačiau vairuotojui teisėjai iškelia kitus tikslus, kuriuos jis turi įvykdyti. Driftas – tai automobilio valdymas jam slystant šonu. Vairuotojas pats inicijuoja automobilio slydimą ir turi važiuoti teisėjų nurodyta trajektorija. Labai svarbu viso važiavimo metu išlaikyti vientisumą. Tai yra, automobilis negali išsitiesinti.

Nuo 2018 metų Mocevičiaus firma Ginalas remia LK drift komandą aktyviai dalyvaujančią Lietuvos drift čempionatuose. Už BMW vairo sėdi Linas Klevianskas.

Ne tik sportas bet ir kilni misija

Rugpjūčio 15 d. autosporto entuziastai turėjo galimybę atvykti į Kačerginės „Nacionalinio žiedo“ vidinę trasą, kur šonaslydžio profesionalai rinkosi kilniam tikslui – rinkti lėšas vėžiu sergantiems vaikams, globojamiems paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“. Tai pirmas renginys, suburęs „drifterius“ daugiau nei įprastai treniruotei ar varžyboms.

Varžybos Telšiuose

2018 m. rugpjūčio 25 d. Telšiuose, Luokės g. vyko 2018 m. Lietuvos drifto čempionato V etapas „PRO Drift Telšiai 2018“. Varžybos mūsų palaikomam LK Drift ekipažui buvo sudėtingos. Tačiau svarbiausia, kad komanda ir technika liko sveika. Tai šiose varžybose svarbiausia, nes varžybų metu trasos danga buvo labai sudėtinga: šlapia, tarpais sausa-šlapia, sukibimas dingsta ir tada jau niekas nebepadeda. Kvalifikacijoje mūsų palaikomas ekipažas užėmė 8-ąją vietą. Trasos sudėtingumą patvirtina tai, kad antri metai iš eilės čia ant stogo apsiverčia lenktynių automobilis.