Paroda Statyba 2018 ir Energetika 2018

2018.04.06

2018 metų balandžio mėnesį vyks išskirtinė, didžiulius srautus dalyvių bei specialistų iš užsienio pritrauksianti paroda ENERGETIKA 2018. Tokio masto įvykis, skirtas energetikai, mūsų šalyje rengiamas pirmą kartą ir, tikimasi, taps tradicinis. Tam, kad renginys būtų dar efektyvesnis ir naudingų kontaktų galimybė verslui didesnė, tuo pačiu metu vyks jau tradicine tapusia paroda STATYBA 2018. Šios dvi parodos ir Baltijos jūros šalių energetikos konferencija jau š.m. balandžio 12 – 15 dienomis (4 dienos) Klaipėdoje, ŠVYTURIO ARENOJE.

Paroda ENERGETIKA 2018

Parodos tikslas –  siekiama aplinkinių šalių bei visuomenės dėmesio reformuojamai energetikos rinkai, aktyvesnės informacinės sklaidos.

Mocevičiaus firma "Ginalas"  pristatys STIHL akumuliatorinių įrenginių sistemas.

Dėl akumuliatorinės technologijos STIHL įrenginiai – puikus sprendimas, dirbant vietose, kuriose negalima kelti triukšmo. O dėl lengvo svorio ir paprastesnio valdymo akumuliatorinius įrenginius vis dažniau renkasi ir moterys. STIHL siūlo – aukštos kokybės įvairių techninių charakteristikų akumuliatorinius įrenginius gyvatvorių kirpimui, vejos bei vejos pakraščių pjovimui, lapų nupūtimui, takų šlavimui, medienos ar betono pjovimui. 

Ir nors benzininiai įrenginiai kol kas dar yra galingesni, kaip sako Mocevičiaus firmos „Ginalas“ ekspertai, su laiku besivystant akumuliatorių technologijoms ji susilygins. Kaip ir automobiliuose, taip ir įrankiuose labai stipriai vystosi akumuliatorinės technologijos ir ateitis priklausys akumuliatoriams.

Didelis privalumas tiems, kurie rūpinasi ekologija ir švaresne aplinka – akumuliatoriniuose įrenginiuose naudojami varikliai neišmeta jokių teršalų.

Parodos darbo laikas: 
Balandžio 12 d. 11 - 19 val.
Balandžio 13 d. 10 - 19 val.
Balandžio 14 d. 10 - 19 val.
Balandžio 15 d. 10 - 16 val.
Švyturio arena, Dubysos g. 10, Klaipėda

Bilietai: goo.gl/Jreo86