STIHL FA tarptautinio turnyro Prancūzijoje prizininkė

2017.06.09

STIHL futbolo akademijos "rinktinės" projektas, sudaro galimybę jauniesiems futbolininkams iš visų Lietuvos kampelių varžytis su bendraamžiais iš užsienio, tokiu būdu ne tik keliamas meistriškumas bet ir didinama motyvacija toliau sportuoti. STIHL futbolo akademijos "rinktinės"   jau viešėjo Anglijoje, Italijoje, Lenkijoje, Latvijoje, šįkart buvo aplankyta Prancūzija.

Birželio 2-7 dienomis, Balagny mieste, U-15 komanda sudaryta iš Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Kazlų Rūdos jaunųjų futbolininkų, dalyvavo tarptautiniame "Challenge Jean-Piere Oudin US Balagny 2017" turnyre. Turnyre varžėsi 8 kviestinės komandos iš Prancūzijos, Italijos, Belgijos, Bulgarijos, Vokietijos, Gvadelupės. Grupės rungtynėse mūsiškiai pasiekė dvi pergales - 4:0 įveikdami US "Cires" (Prancūzija) ir 2:0 nugalėdami TUS "Bruchmuhlen" (Vokietija), vis dėl to lemiamoje dvikovoje dėl teisės žaisti finale 0:1 pralaimėta "Akademik Svishtov" (Bulgarija) komandai, kuri kita diena tapo turnyro nugalėtoja finale 2:1 palaužusi "Juventus Ste Anne" iš Gvadelupės. Užėmę antrą vietą grupėje,lietuviai, dėl trečios vietos galutinėje rikiuotėje rungtyniavo su AS "Martina Franca" iš Italijos. Mažasis finalas vyko apylygiai, įvarčių pasiekta nebuvo - 0:0. Baudinių serijoje tikslesni buvo STIHL futbolininkai įveikdami varžovus 4:3.

Puikiai organizuotame ir su daugybę įvairiausių atrakcijų praėjusime turnyre, jaunieji Lietuvos futbolininkai ne tik pasisėmė patirties futbolo aikštėje bet ir susipažino su kitų šalių kultūromis bei susirado naujų draugų iš kitų turnyre dalyvavusių valstybių. Atsisveikindami mūsiškiai svetingiems prancūzams nesakė "viso gero" o tarė " iki pasimatymo" kadangi STIHL rinktinė gavo vardinį kvietimą ir į kitų metų turnyrą.