Išmani vejos priežiūra

2017.04.26

IŠMANI VEJOS PRIEŽIŪRA

Robotai į mūsų gyvenimą veržiasi sparčiai. Jie padaro tuos darbus, kurie pareikalauja nemažai laiko, kurie nėra ypač mieli. Šiuolaikiniai robotai – patikimi, gerai dirba ir dovanoja mums laiko, kurį galime praleisti tiesiog ilsėdamiesi, dirbdami malonesnius darbus, skaitydami knygą ir t. t.
Vieni tokių pagalbininkų yra vejos pjovimo robotai. Jie dirba visiškai autonomiškai, greitai, efektyviai,
o valdomi paprastai. Su „Viking iMow“ vejos pjovimo robotais – puikiai nupjauta, gražiai ir tvarkingai atrodanti veja be jokių pastangų.

TIESIOG DIRBA

Priežasčių įsigyti vejos pjovimo robotą „Viking iMow“ – gana nemažai. Tačiau pagrindinė – robotas pats padaro darbą, kurį iki tol darėte jūs. Padaro tiksliai, tuo laiku, kuriuo jūs pageidaujate, niekam netrukdydamas ir neužkliūdamas. Jo tarsi nėra. Naudoti tokius robotus labai paprasta, jie yra patikimi, dirba greitai ir efektyviai. Dabar nebe tie laikai, kai žodis „robotas“ gali kelti daugiau klausimų, nei atsakymų. Šiuolaikiniai robotai – praktiški ir patikimi, darbą atlieka puikiai, be to, dažnai pasižymi lanksčiomis galimybėmis. „Viking iMow“ vejos pjovimo robotai ne tik pjauna, bet ir kartu prižiūri jūsų veją. Jų mulčiavimo sistema susmulkina nupjautą žolę, kuri tampa vertinga vejos trąša. Jums ne tik nereikės rūpintis, kur išmesti nupjautą žolę – vejai bus grąžintos visos maistingosios medžiagos, neikalingos, kad žolė augtų graži ir sveika. Nepaisant to, kad robotas „Viking iMow“ yra aukštųjų technologijų įrenginys, jums neprireiks specialių žinių, kad galėtumėte juo naudotis. Jo valdymas – paprastas, intuityvus. Ryškus šviesos diodų ekranas puikiai matomas tiek tamsoje, tiek ryškiai šviečiant saulei, programavimo parametrų keitimas yra paprastas, saugumo lygis aukštas.

PRISITAIKANTIS PRIE APLINKOS

„Viking iMow“ ne tik savarankiškai dirba pagal jam nurodytą pjovimo planą, bet ir atsižvelgia į  aplinkybes bei pasirenka darbo režimą: dirbti, nutraukti darbą, atidėti vėlesniam laikui ir pan. Jei vasaros dieną staiga pradeda lyti, suveikęs lietaus jutiklis grąžina „Viking iMow“ į saugią vietą, o darbas tęsiamas lietui pasibaigus.
Įkrovimo ir pjovimo trukmė taip pat gali skirtis. Roboto „Viking iMow“ misija – greitai atlikti darbą, tad, jei liko nupjauti daug ploto, robotas kai kuriuos veiksmus atlieka sparčiau, pavyzdžiui, įkrovimo stotelėje greičiau įsikrauna. Naktį, jei dirbti nereikės, jis įsikrauna lėčiau (žinoma, ir taupiau). Taip robotas tausoja savo bateriją, taupo jūsų pinigus.  
Net pjovimo metu vejos pjovimo roboto greitis prisitaiko prie konkrečių sąlygų. Pavyzdžiui, jei žolė aukšta ir tanki, robotas dirbs lėčiau, nei pjaudamas retesnę ir žemesnę žolę. Jis palaikys tokį važiavimo greitį, kad veja būtų pjaunama tolygiai. Pasvirimo kampo jutiklis leidžia robotui prisitaikyti prie kalvotos vietovės ir ją tolygiai nupjauti, koreguojant judėjimo greitį pagal reljefo nelygumus 

Tam tikras vietas robotas „Viking iMow“ gali pjauti rečiau, nei kitas, tam tikras – dažniau. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių: jei įrenginį nustatysite taip, kad tam tikroms zonoms būtų skiriama daugiau dėmesio, jis taip ir dirbs.

DAUG ĮVAIRIŲ GALIMYBIŲ

Norėdami turėti įvairiai nupjautą veją, galite atitinkamai parinkti skirtingą pjaunamo ploto kraštą. Vejos pjovimo robotas važiuoja atsitiktiniu režimu (o ne tais Tam tikras vietas robotas „Viking iMow“ gali pjauti rečiau, nei kitas, tam tikras – dažniau. Viskas priklauso nuo jūsų poreikių: jei įrenginį nustatysite taip, kad tam tikroms zonoms būtų skiriama daugiau dėmesio, jis taip ir dirbs. keliais, kuriais judėjo), todėl švariai ir tolygiai pjauna visą vejos plotą. Mulčiuojantis jo peilis puikiai  susmulkina nupjautą žolę, be to, kiekvieną kartą sustojęs šis peilis keičia sukimosi kryptį, todėl labai ilgai išlieka aštrus ir tolygiai dėvisi.
Vejos pjovimo robote įdiegtos ir įvairios saugumo sistemos, kurių veikimui įtakos turi įvairūs jutikliai: jei ant vejos gulinėja tingus naminis gyvūnas ir net nesiruošia pajudėti, robotas jam kailio nenuskus, o tiesiog atsirėmęs į kliūtį sustos. Pakeltas nuo žemės „Viking iMow“ robotas irgi nedelsdamas sustoja – dėl saugumo.
Robotą galima nustatyti taip, kad jį būtų galima valdyti tik įvedus pasirinktą PIN kodą, todėl jis bus bevertis vagims.
C modeliai dėl specialios programėlės „draugauja“ su išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais. Įdiegti programėlę gali kiekvienas, kuriam išmanusis telefonas yra šiek tiek daugiau, nei skambinimo priemonė. Įdiegę tokią programėlę galėsite matyti ne tik vejos pjovimo roboto „Viking iMow“ buvimo vietą, bet ir galėsite susikurti savo kiemo planą ir nurodyti robotui tam tikras veiklos gaires.

Vejos pjovimo robotai „Viking iMow“ jūsų veją nupjaus tolygiai, ji visada bus vienodo ir tokio aukščio, kokį nustatysite centriniu pjovimo aukščio reguliatoriumi.

MI 4 modeliai MI 6 modeliai

•MI 4 modelių vejos pjovimo robotai geriausiai
tinka tiems, kurie turi nedideles ir vidutinio dydžio vejas.
Jie yra greiti ir manevringi.

• 500–1 000 m² plotą šis robotas nupjauna per kelias valandas.
Jie puikiai tinka sudėtingos konfigūracijos ar šlaituose esančioms vejoms.
• Modelis MI 422 P gali veikti net esant 40 proc. pasvirimui. Modeliai pagal nuokalnę ar įkalnę pasirenka optimalų judėjimo greitį.

•Tai galingesni modeliai, skirti iki 4 000 m²
vejoms pjauti. Jie turi nuimamą valdymo  
pultą, kas užtikrina didesnį komfortą.
• Pasirinkę C versijos vejos pjovimo robotą
„Viking iMow“, daugelį nustatymų galėsite
atlikti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Pavyzdžiui, nustatyti pjovimo planą, 
gauti pranešimus apie pjovimo būseną ir užprogramuoti naują pjovimo darbą.
Naudojimasis taikomąja programėle yra intuityvus ir paprastas, tam nereikia specialių žinių.

Atraskite „Viking iMow“ vejos pjovimo robotus čia www.viking-imow.lt.