Tobulai švarus kiemas tik su STIHL pūstuvais

2014.10.10

Ruduo – laikas, kuomet krinta lapai. Įvairiaspalviais lapais nukloti takai – gražus ir smagus rudens akcentas, tačiau kiemas, nuklotas nuvytusiais lapais, nesukuria estetiško vaizdo. Be to, tarp nukritusių lapų veisiasi įvairūs kenkėjai ir kiti nepageidaujami organizmai, kurie gali tapti netgi žalingi jūsų sodui, o po lietaus dar ir atsiranda pavojus paslysti bei susižaloti. STIHL pūstuvai pasirūpins, kad jūsų kiemas būtų švarus, o darbas jį tvarkant užtruktų kuo trumpiau ir būtų malonus.

Kai lapų daug, šluota ir grėbliu teks dirbti visą dieną. Bet didelėje teritorijoje toks darbas – tikras vargas. Po to skauda nugarą ir rankas – tuo dažnai skundžiasi tie, kurie lapus renka senoviniais metodais. Nešiojami STIHL pūstuvai išvalys teritoriją taip greitai, kad niekas nepastebės jokių likusių ženklų. Ergonomiški pūstuvai su skirtingais valymo darbams pritaikytais antgaliais galingai ir efektyviai sustumia lapus ir šiukšles, be to, yra ekonomiški.

STIHL pūstuvų savybės

STIHLantivibracinė sistema iki minimumo sumažina vibraciją ir užtikrina patogumą net ir ilgai dirbant. HD2 filtras pasirūpins, kad net smulkiausios dulkių dalelės nepakliūtų į aplinką, o valymas būtų lengvas. Šis filtras pagamintas iš specialaus polietileno, o jo poros yra iki 70% plonesnės, lyginant su filtrais, pagamintais iš veltininės medžiagos ar kitokios. STIHLErgoStart“ (E) užtikrina greitą ir patogų prietaiso paleidimą. Variklyje yra papildomas spyruoklinis mechanizmas, esantis tarp alkūninio veleno ir paleidimo mechanizmo būgnelio. Taigi, varikliui paleisti reikia kur kas mažiau jėgos – net jei paleidimo virvutę trauksite lėtai, variklis vis tiek lengvai pasileis. Pūtimo vamzdyje įmontuotas garso slopintuvas slopina triukšmą. Triukšmas efektyviai slopinamas net naudojant didelį galingumą. Reguliuojama akceleratoriaus padėtis su stabdymo mygtuku palengvins užvedimo procesą. Akceleratoriaus rankenėlė gali būti nustatyta darbo maksimaliu pajėgumu padėtyje. Trumpai paspaudę nykščiu svirtelę, variklį išjungsite, o prietaisas automatiškai vėl bus parengtas naudoti.

Ant nugaros nešiojami benzininiai pūstuvai STIHL BR 200-D, BR 430 ir BR 550

STIHL gamina kelis skirtingus pūstuvus. Ant nugaros nešiojamas STIHL BR 200-D pūstuvas turi integruotą katalizatorių, išmetamosiose dujose sumažinantį kenksmingų medžiagų kiekį, „2-MIX“ variklį ir yra labai kompaktiškas bei lengvas. Šis 5,8 kg svorio pūstuvas sukuria 690 m³/h oro srautą, o maksimalus oro srautas gali būti 800 m³/h. Maksimalus oro greitis 59 m/s. Jis gali būti panaudotas privačių namų kiemams valyti, taip pat tinka ir darbams komerciniuose plotuose. Pūstuvas turi 1,1 AG benzininį variklį, kuris labai lengvai užsiveda.


Jei reikia galingesnio įrenginio, patariame atkreipti dėmesį į pūstuvą STIHL BR 430. Galingas, ant
nugaros nešiojamas pūstuvas, skirtas nupjautai žolei, lapams ar šiukšlėms pašalinti iš didelių plotų. Jis turi veiksmingą antivibracinę sistemą, todėl nevargina – su juo galima dirbti labai ilgai. Šis pūstuvas generuoja 850 m³/h oro srautą, o maksimalus oro srautas gali būti 1 300 m³/h. Maksimalus oro greitis 82 m/s. Pūstuvas yra su plačiais paminkštintais diržais, taigi jį patogu nešioti. 3,9 AG benzininis variklis yra ekonomiškas ir lengvai užvedamas.

Jei reikia labai galingo pūstuvo, dirbančio itin našiai ir generuojančio 900–1 490 m³/h oro srautą, rinkitės STIHL BR 550. 4,0 AG „4-MIX“ benzininis variklis yra ekonomiškas, lengvai užvedamas. Patogūs diržai, veiksminga antivibracinė sistema, reguliuojamo ilgio pūtimo vamzdis, iš kurio išeinančio oro srauto greitis siekia 89 m/s. Tai net 320 km/h greitis! Nė vienas pasaulio uraganas nesugebėjo sukurti vėjo su tokiu greičiu.

Benzininis surinktuvas-smulkintuvas SH 86-D

Reikliausiems klientams, kuriems neužtenka tik pūtimo funkcijos STIHL siūlo benzininius ir elektrinius
surinktuvus-smulkintuvus, kurie taip pat gali būti naudojami ir kaip pūstuvai. STIHL SH 86-D yra skirtas tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams. Įrenginys pritaikytas lapų smulkinimui ir nuopjovų šalinimui dideliuose plotuose. Įrenginyje tolygiai reguliuojamas sūkių skaičius, SH 86-D komplektuojamas su apvaliu ir plokščiu antgaliais. 27,2 cm3 cilindro darbo tūrio STIHL SH 86-D surinktuvuose-smulkintuvuose yra „ElastoStart“, antivibracinė sistema, katalizatorius, „2 MIX“ variklis ir HD2 oro filtras – kad darbas išties būtų našus, o priežiūra lengva.

Akumuliatorinis pūstuvas BGA 85

Akumuliatoriniai įrenginiai pasižymi naudojimo patogumu – nereikia pilti kuro arba nešiotis elektros laido ir tyla, kas yra labai aktualu darbuojantis gyvenamų namų rajonuose, sanatorijų, ligoninių ir kitose teritorijose, kuriose triukšmas yra nepageidaujamas. STIHL BGA 85 yra labai paprastai ir patogiai valdomas akumuliatorinis pūstuvas. Į įrenginio komplektaciją įeina apvalus antgalis ir patogi, padengta guma dviejų dalių rankena. Įrenginys turi turbinos sūkių skaičiaus valdymo mechanizmą, kurio dėka galite pasirinkti jums optimaliausią oro srauto greitį. Be akumuliatoriaus pūstuvas sveria tik 3,2 kg. Jei pūstuvą planuojate naudoti darbo, o ne asmeninėms reikmėms, rekomenduojame įsigyti rezervinį AR 900 akumuliatorių – kuprinę, kuris yra ne tik labai patogus, bet ir užtikrina nenutrūkstamą darbą valandų valandas.