STIHL Dovanoja robotą Panaros Pilnų namų bendruomenei

2019.07.25

Mocevičiaus firma „Ginalas“ vadovaujasi nuostata, jog kiekviena įmonė yra ją supančios bendruomenės dalis. Todėl stengiamės būti kuo aktyvesni ir prisidedame prie bendro gerbūvio kūrimo. „STIHL Dovanoja“ – gerumo misija, kurios tikslas prisidėti prie Lietuvos regionų aplinkos gražinimo.

Prie iniciatyvos sutiko prisidėti ir ilgametis mūsų partneris Benediktas Vanagas, kuris aktyviai vykdo socialinę veiklą.

Pirmoji projekto stotelė – Panaros Šiltų namų bendruomenė. Tai Dzūkijos miškuose veikiantis reabilitacijos centras, skirtas priklausomybių turintiems žmonėms. Viena iš programos dalių yra - darbo terapija, jos metu žmonės žiemą kasa sniegą, vasarą laukuose ir vaistažolių ūkyje talkina. Daug įvairių darbų, nuo ryto iki vakaro. Jau trečius metus iš eilės remiame bendruomenę patvariais STIHL ir FISKARS įrankiais reikalingais benduomenės gyventojams.

Šią vasarą Mocevičiaus firma Ginalas bendruomenei padovanojo vejos pjovimo robotą. Šį kartą norėjome surengti mažą šventę, todėl visus benduomenės gyventojus kvietėme į susitikimą su Benediktu Vanagu. Lenktyninkas atsakė į visus rūpimus klausimus bei papasakojo apie sportinę karjerą ir pasidalino savo patirtimis. Po jaukaus susitikimo Pilnų namų bendruomenės moderatorius br. Laimonas MITUZAS pravedė ekskursiją. Aplankėme bendruomenės ekologinį vaistažolių ūkį, kur gaminamos bendruomenės arbatos ir prieskoniai. Susipažinsite su bendruomenėje naudojama vaistažolių džiovinimo technologija. Sužinojome, kad tai vienintele Lietuvoje džiovykla su saulės kolektoriumi. Taip pat apsilankėme Dievo Gailestingumo koplyčioje.