Grįžti į pradinį puslapį
Praktiškos Kalėdų DOVANOS
Praktiškos Kalėdinių dovanų idėjos, kurios bus naudojamus ne vienerius metus.
Akcija pjūklams malkoms pjauti ir sodybos priežiūrai
Kompaktiški ir patvarūs, ergonomiški ir lengvi - tokie yra STIHL motoriniai pjūklai malkoms ir sodybos priežiūrai. Dabar mažesnėmis kainomis.
STIHL HSA 25 žirklės TIK 99 €
Akumuliatorinės krūmų žirklės HSA 25 labai padeda prižiūrėti ir formuoti mažas gyvatvores bei krūmus. Į šias žirkles įmontavus žolės peilį, jomis galima apipjaustyti vejos pakraščius palei gėlyną, terasą ar namą. Jos turi ergonomišką guminę rankeną, dėl to žymiai mažiau vibruoja dirbant.
STIHL robotų pirkėjams vertingos DOVANOS
Dabar perkantiems STIHL iMOW® vejos pjovimo robotus RMI 422 PC ir RMI 632 PC dovanojame STIHL FSA 56 akumuliatorinę žoliapjovę su akumuliatoriumi AK 10 ir krovikliu AL 101 (vertė 249 €). Prie visų STIHL iMOW® robotų dovanojame instaliavimo komplektą (vertė nuo 95 € iki 229 €).
Dovana perkant MILWAUKEE suktuvą/gręžtuvą
Perkant M18 BPP2D-402C komplektą, akumuliatorius DOVANŲ!
Akumuliatorių galia su STIHL.
STIHL akumuliatoriniai įrenginiai – lengvi, tylūs ir labai galingi. Išsirink STIHL įrenginį gyvatvorių kirpimui, vejos bei vejos pakraščių pjovimui, lapų nupūtimui, takų šlavimui ar medienos pjovimui, medžių genėjimui. Perkant akumuliatorinių įrenginių komplektą -50% antram akumuliatoriui!
STIHL MS 500i yra pirmasis pasaulyje pjūklas su elektroniniu tiesioginiu degalų įpurškimu
Tai vienintelis pjūklas, turintis tokį mažą svorio ir galios santykį. Su šiuo neeiliniu techniniu sprendimu. Naujasis STIHL motorinis pjūklas tampa neabejotinu inovacijų lyderiu pasaulinėje tokių gaminių rinkoje.
Lizingas NEMOKAMAI net iki 24 mėn.
Įsigykite STIHL sodo, daržo ir aplinkos priežiūros techniką lizingu BE JOKIO PABRANGIMO iki 24 mėn..