Grįžti į pradinį puslapį
Vejos robotų pirkėjams DOVANA, sidabrinis Vyčio ženkliukas
Dabar perkant STIHL iMOW® vejos robotą, dovanojame sidabrinį rankų darbo „Vyčio“ ženkliuką. Vytis keliauja drauge su tūkstančiais žmonių visame pasaulyje. Segėkite Vytį kiekvieną dieną ir Jus lydės šiuo ženkliuku simbolizuojama išmintis, drąsa bei profesionalumas. Akcija galioja nuo 2021-05-18. Dovanų kiekis ir akcijos laikas ribotas.
Akumuliatorių galia su STIHL.
STIHL akumuliatoriniai įrenginiai – lengvi, tylūs ir labai galingi. Išsirink STIHL įrenginį gyvatvorių kirpimui, vejos bei vejos pakraščių pjovimui, lapų nupūtimui, takų šlavimui ar medienos pjovimui, medžių genėjimui. Perkant akumuliatorinių įrenginių komplektą -50% antram akumuliatoriui!
STIHL iMOW® – dirba už Tave!
STIHL vejos pjovimo robotai pasirūpins veja už Jus. iMOW® sukurtas tam, kad palengvintų jūsų gyvenimą ir padėtų jums atsipalaiduoti!
Dovana perkant MILWAUKEE suktuvą/gręžtuvą
Perkant M18 BPP2D-402C komplektą, akumuliatorius DOVANŲ!
STIHL MS 500i yra pirmasis pasaulyje pjūklas su elektroniniu tiesioginiu degalų įpurškimu
Tai vienintelis pjūklas, turintis tokį mažą svorio ir galios santykį. Su šiuo neeiliniu techniniu sprendimu. Naujasis STIHL motorinis pjūklas tampa neabejotinu inovacijų lyderiu pasaulinėje tokių gaminių rinkoje.
STIHL kasdienos lenktynių nugalėtojams!
Gyvenime bei komandoje laikomės šios taisyklės: „Nesame tiek turtingi, kad naudotume prastus daiktus“, – Benediktas Vanagas.
Lizingas NEMOKAMAI net iki 24 mėn.
Įsigykite STIHL sodo, daržo ir aplinkos priežiūros techniką lizingu BE JOKIO PABRANGIMO iki 24 mėn..