Grįžti į pradinį puslapį
STIHL Rudens pasiūlymai
Rudens darbai lengvesni su STIHL sodo ir aplinkos priežiūros įrenginiais. Lapų pūtikliai, pjūklai, genėtuvai, žoliapjovės ir sodo smulkintuvai – viskas, ko reikia Jūsų tvarkingam sodui ir kiemui!
Akcijos STIHL iMOW vejos robotams
Nuo šiol norint turėti tobulą veją, nebereikia praleisti ilgų valandų sode. STIHL vejos pjovimo robotai pasirūpins veja už Jus.
Akumuliatorių galia su STIHL.
STIHL akumuliatoriniai įrenginiai – lengvi, tylūs ir labai galingi. Išsirink STIHL įrenginį gyvatvorių kirpimui, vejos bei vejos pakraščių pjovimui, lapų nupūtimui, takų šlavimui ar medienos pjovimui, medžių genėjimui. Perkant akumuliatorinių įrenginių komplektą -50% antram akumuliatoriui!
Dovana perkant MILWAUKEE suktuvą/gręžtuvą
Perkant M18 BPP2D-402C komplektą, akumuliatorius DOVANŲ!
STIHL MS 500i yra pirmasis pasaulyje pjūklas su elektroniniu tiesioginiu degalų įpurškimu
Tai vienintelis pjūklas, turintis tokį mažą svorio ir galios santykį. Su šiuo neeiliniu techniniu sprendimu. Naujasis STIHL motorinis pjūklas tampa neabejotinu inovacijų lyderiu pasaulinėje tokių gaminių rinkoje.
Lizingas NEMOKAMAI net iki 24 mėn.
Įsigykite STIHL sodo, daržo ir aplinkos priežiūros techniką lizingu BE JOKIO PABRANGIMO iki 24 mėn..
Naujiena! Akumuliatorinis SHA 56 siurblys-pūtiklis
Siurbimas ir smulkinimas arba pūtimas. AK akumuliatorinės sistemos įrenginys yra praktiškas ir universalus prietaisas „du viename“. Lapus, žalius augalus ar nešvarumus galima greitai ir efektyviai išvalyti iš vejos, kiemų ir važiuojamosios dalies. Norint pakeisti siurbimą į pūtimą, nereikia jokių įrankių.