Grįžti į pradinį puslapį
Naujiena! STIHL GTA 26 akumuliatorinis genėtuvas
Naujasis STIHL GTA 26 genėtuvas – nepaprastai universalus ir kompaktiškas įrankis, skirtas darbui sode su mediena. Nuo šiol Jūsų sodo projektai bus įgyvendinti be jokio vargo! Nustebsite pamatę, koks malonumas dirbti su naujuoju STIHL GTA 26.
STIHL iMOW® – dirba už Tave!
STIHL vejos pjovimo robotai pasirūpins veja už Jus. iMOW® sukurtas tam, kad palengvintų jūsų gyvenimą ir padėtų jums atsipalaiduoti!
Akumuliatorių galia su STIHL.
STIHL akumuliatoriniai įrenginiai – lengvi, tylūs ir labai galingi. Išsirink STIHL įrenginį gyvatvorių kirpimui, vejos bei vejos pakraščių pjovimui, lapų nupūtimui, takų šlavimui ar medienos pjovimui, medžių genėjimui. Perkant akumuliatorinių įrenginių komplektą -50% antram akumuliatoriui!
Dovana perkant MILWAUKEE suktuvą/gręžtuvą
Perkant M18 BPP2D-402C komplektą, akumuliatorius DOVANŲ!
STIHL MS 500i yra pirmasis pasaulyje pjūklas su elektroniniu tiesioginiu degalų įpurškimu
Tai vienintelis pjūklas, turintis tokį mažą svorio ir galios santykį. Su šiuo neeiliniu techniniu sprendimu. Naujasis STIHL motorinis pjūklas tampa neabejotinu inovacijų lyderiu pasaulinėje tokių gaminių rinkoje.
Lizingas NEMOKAMAI net iki 24 mėn.
Įsigykite STIHL sodo, daržo ir aplinkos priežiūros techniką lizingu BE JOKIO PABRANGIMO iki 24 mėn..
PIRKITE STIHL INTERNETU
STIHL įrenginius įsigyti galite nuotoliniu būdu, STIHL prekybos atstovų internetinėse parduotuvėse www.stihl-parduotuves.lt.
STIHL kasdienos lenktynių nugalėtojams!
Gyvenime bei komandoje laikomės šios taisyklės: „Nesame tiek turtingi, kad naudotume prastus daiktus“, – Benediktas Vanagas.