Čiop Čiop

 

ČIOP ČIOP - vienas didžiausių kulinarinių studijų tinklų Baltijos šalyse, pradėjęs veiklą nuo kulinarinių kursų bei privačių neformalaus tipo pramogų – gaminimas kartu koordinuojant profesionaliems šefams. Sparčiai besiplečiantis prekinis ženklas vis pristato naujų paslaugų: nuo specifinių renginių organizavimo, maisto tiekimo renginiams, reklamos projektų, restoranų konsultavimo, vaikų stovyklų organizavimo iki kulinarinių kelionių. Jauna ir kūrybinga komanda nenustoja stebinti. Taip pat tai kone pati unikaliausia ir neformaliausia gero maisto studija su geriausiu vaizdu ir didžiule terasa, vyno bei delikatesų parduotuvėle, siūlančia dienos pietus bei kartą per savaitę veikianti kaip restoranas – kaskart su nauju meniu.

Su "Ginalu" ČIOP ČIOP pradėjo bendradarbiauti 2012 metais, kone tik pradėję veiklą. Labai sėkminga bendradarbiavimo pradžia leido tęsti tolimesnius projektus. Jau 2013 metais atsirado dar daugiau bendrų projektų. Kadangi ČIOP ČIOP studija akcentuoja kokybę ir naudoja tik patikrintus bei kokybiškus produktus ir techniką, reikalavimai įrankiams ir indams taip pat yra aukšti. FISKARS įrankiai užtikrina maisto ruošimo komfortą ir kokybę, o IITTALA indai estetinį grožį ir kompoziciją.

Kasdieninė ČIOP ČIOP veikla yra vienas ir tęstinis projektas. Kiekvieną dieną per privačius ir atvirus renginius su klientais studija naudoja FISKARS produkciją. Su IITTALA sėkmingai dalyvavo BAF parodoje LITEXPO. 2013 metų rudenį IITTALA produkcija buvo naudojama "Desertų ir Vyno derinimo čempionate". Ateityje Čiop Čiop ir toliau planuoja aktyviai dalyvauti įvairiuose projektuose ir renginiuose bei tęsti bendradarbiavimą su Mocevičiaus firma "Ginalas".