STIHL virvių parkas

 

STIHL virvių parkas - pirmasis toks parkas Suvalkijoje, įrengtas ne už privačias, o už Europos Sąjungos ir savivaldybės lėšas. STIHL virvių parkas yra nuotykių parkas, kuris teikia aktyvaus laisvalaikio paslaugas, taip skatindamas aktyvų poilsį ir didindamas visuomenės užimtumą. Nuotykių parkas įsikūręs Kazlų Rūdos miesto parke nuo 2011 metų rugsėjo mėnesio.

Parke yra įrengtos keturios trasos. Viena skirta vaikams ir trys suaugusiems. Trasos pagal sudėtingumą žymimos skirtingomis spalvomis. Geltona – pati žemiausia, skirta vaikams, žalia – apšilimui, mėlyna – vidutinio sudėtingumo ir ekstremalams skirtas raudonasis kliūčių ruožas, turintis ir pačios sudėtingiausios – juodosios trasos fragmentą. Iš viso STIHL virvių parke yra įrengtos 57 rungtys.

Kodėl būtent STIHL virvių parkas? Siekiant turėti patikimą partnerį Kazlų Rūdos sporto centras administruodamas virvių parko veiklą 2011 metų rugsėjo 7 dieną sudarė bendradarbiavimo sutartį su Ginto Mocevičiaus firma „Ginalas“. Šiemet jau ketvirtas sezonas kaip virvių parkas reklamuoja STIHL vardą savo pavadinime.

Ateities planuose STIHL virvių parke ketinama didinti trasų skaičių, įrengti žaidimų aikšteles vaikams, lauko treniruoklius ir svarbiausia toliau siekti, jog klientas iš trasos nuliptų su šypsena.