,,Vilkės“ golfo klubas

 

STIHL ir ,,Vilkės“ golfo klubo bendradarbiavimas prasidėjo nuo 2011 metų ir tęsiasi iki šiol. Kiekvienais metais STIHL organizuoja savo vardo turnyrą ,,Vilkės“ golfo aikštyne. Tai jau tapo tradiciniu ir visų laukiamu bei mėgstamu turnyru. O kodėl STIHL? Nes tai pasaulinis prekinis ženklas, o golfas viena populiariausių sporto šakų pasaulyje, todėl rasti bendrų idėjų nebuvo sunku. Abipusis bendradarbiavimas leidžia siekti tolimesnių tikslų.

,,Vilkės“ golfo klubas yra tarptautinius standartus atitinkantis 18 duobučių golfo aikštynas. ,,Vilkės“ golfo aikštynui pavadinimą padiktavo pati gamta – per aikštyno vidurį teka Vilkės upelis. Aikštynas užima 65 ha plotą. Be to, tai pirmasis Lietuvoje škotiško stiliaus golfo aikštynas.

Kiekvienais metais vis daugiau žmonių apsilanko šiame aikštyne, taip atrasdami naują ir sparčiai populiarėjančią sporto šaką Lietuvoje. Klubo profesionalūs treneriai visuomet papasakos Jums apie golfą inventorių, taisykles, etiketą ir įdomius faktus. Taip pat išmokys golfo žaidimo paslapčių.

Klubą galite rasti:
LT-67276 Kamorūnų k.,
Leipalingio sen.,
Druskininkų sav.

http://www.wolfgolf.lt/lt