Akcijos

STIHL Rudens pasiūlymai

Rudens darbai lengvesni su STIHL sodo ir aplinkos priežiūros įrenginiais. Akumuliatoriniai ir benzininiai pūtikliai, pjūklai, genėtuvai ir sodo smulkintuvai – viskas tvarkingam kiemui!

 

AKCIJA! -50% antram akumuliatoriui, perkant visą STIHL įrenginio komplektą

Akumuliatorių galia visiems! STIHL akumuliatoriniai įrenginiai padės susitvarkyti su betkokia užduotimi! Šiuo metu vyksta AKCIJA – perkant akumuliatorinį įrenginį pilnoje komplektacijojeantras, akumuliatorius su 50% nuolaida!

 

Akcijos STIHL vejos priežiūros įrenginiams

STIHL siūlo platų vejos pjovimo įrenginių asortimentą: vejos pjovimo robotus, akumuliatorines, benzinines ir elektrines vejapjoves bei vejos traktorius. Visus šiuos STIHL įrenginius sieja aukšta kokybė, apgalvotos komplektavimo galimybės ir patrauklus dizainas. Todėl svarbiausias klausimas – kuris vejos priežiūros būdas labiausiai tinkamas Jums?

 

Akcijos vejos robotams

STIHL iMOW® – dirba už Tave! Greiti, išmanūs, našūs STIHL vejos pjovimo robotai pasirūpins veja už Jus.

 

Lizingas NEMOKAMAI

Atidarykite sodo darbų sezoną su STIHL įrenginiais. Dabar jiems lizingas NEMOKAMAI! Įsigykite STIHL ir VIKING sodo, daržo ir aplinkos priežiūros techniką išsimokėtinai be jokio pabrangimo, kai sutartis sudaroma iki 24 mėn. laikotarpiui. Tiesiog išsirinkite norimą įrenginį, pardavėjas užpildys lizingo paraišką ir įrenginys jau jūsų!

 

Krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams DOVANOS

Akcija STIHL krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams – dovanojame vertingas dovanas! 4MIX krūmapjovėms - vertinga DOVANA

 
Archyvas (1)
 
Prenumerata el. paštu