Akcijos

Akumuliatorinių įrenginių akcija

Akcija! Perkant akumuliatorinį įrenginį pilnoje komplektacijoje - antras akumuliatorius su 50% nuolaida! Pasiūlymo laikas ribotas.

 

STIHL robotų pirkėjams vertingos DOVANOS

Mėgaukitės tobula veja be jokių pastangų! Dabar perkantiems STIHL iMow vejos pjovimo robotus RMI 422 PC ir RMI 632 PC dovanojame STIHL FSA 56 akumuliatorinę žoliapjovę su akumuliatoriumi ir pakrovėju (vertė 249 Eur). Prie visų STIHL iMow robotų dovanojame instaliavimo komplektą (vertė nuo 95 Eur iki 229 Eur).

 

Mėgaukis komfortišku vejos pjovimu su STIHL!

ik dabar du galingi STIHL vejos pjovimo traktoriai ypač maža kaina! ik dabar du galingi STIHL vejos pjovimo traktoriai ypač maža kaina! STIHL RT 4097 SX manevringas vejos traktorius su šoniniu išmetimu tik 2399 eurai, o galingas STIHL RT 5097 vejos traktorius su surinkimo dėže 2699 eurai. Mėgaukis tobula veja su STIHL.

 

Lizingas NEMOKAMAI

Atidarykite sodo darbų sezoną su STIHL ir VIKING įrenginiais. Dabar jiems lizingas NEMOKAMAI! Įsigykite STIHL ir VIKING sodo, daržo ir aplinkos priežiūros techniką išsimokėtinai be jokio pabrangimo, kai sutartis sudaroma iki 24 mėn. laikotarpiui. Tiesiog išsirinkite norimą įrenginį, pardavėjas užpildys lizingo paraišką ir įrenginys jau jūsų!

 

Sumažinome kainas STIHL benzininiams pjūklams

Populiariausi STIHL benzininiai pjūklai malkoms pjauti ir sodybos priežiūrai dabar sumažintomis kainomis.

 

VIKING sezono IŠPARDAVIMAS!

Sumažinome kainas VISIEMS VIKING įrenginiams. Puikus laikas įsigyti arba atnaujinti savo sodo įrangą. Kokybiški VIKING įrenginiai - vejapjovės, sodo traktoriai, sodo smulkintuvai, kultivatoriai ir vejos pjovimo robotai su kuriais atliksite aplinkos priežiūros darbus daug lengviau ir maloniau.

 

Dovanos VIKING iMow vejos pjovimo robotų pirkėjams

Perkantiems „VIKING iMow“ vejos pjovimo robotus, dovanojame instaliavimo komplektus. Paskubėkite - dovanų vertė nuo 95 Eur iki 239 Eur! Pasiūlymo laikas ribotas.

 

Krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams DOVANOS

Akcija STIHL krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams – dovanojame vertingas dovanas! 4MIX krūmapjovėms - vertinga DOVANA

 
Archyvas (0)
 
Prenumerata el. paštu