Akcijos

Praktiškos Kalėdų DOVANOS

Per šias šventes padovanokite dovaną, kuri yra norų sąrašo viršuje pas visus. Nuo grandininių pjūklų, pūtiklių iki gyvatvorių žirklių iki kokybiškų žaislų mažiesiems STIHL fanams. Raskite DOVANĄ tinkančia įvairiems namams ir biudžetams.

 

Akcija nupūtėjams!

STIHL pūtikliai iš ties nepakeičiami pagalbininkai sodybose, parkuose ar kitose viešose vietose. Visur, kur kaupiasi pjuvenos, smėlis, lapai, purvas ir šiukšlės, STIHL valymo įrenginiai užtikrina pirmos klasės lygio švarą kiekviename kampe ir kiekviename plyšyje. Specialios kainos galioja iki 2018-12-31.

 

Sumažinome kainas STIHL motoriniams pjūklams

Rudens sezono akcija! Išskirtinis pasiūlymas benzininių pjūklų miškų ūkiui pirkėjams. Sumažinome kainas žemiau išvardintiems modeliams.

 

Plovyklų akcija

Dabar perkantiems bet kurią aukšto slėgio plovyklą DOVANA – STIHL ploviklių rinkinys. Rinkinį sudaro: autošampūnas su vašku CC 30 (1 l), universalūs plovikliai CB 50 (1 l) ir CB 90 (1 l).

 

VIKING sezono IŠPARDAVIMAS!

Sumažinome kainas VISIEMS VIKING įrenginiams. Puikus laikas įsigyti arba atnaujinti savo sodo įrangą. Kokybiški VIKING įrenginiai - vejapjovės, sodo traktoriai, sodo smulkintuvai, kultivatoriai ir vejos pjovimo robotai su kuriais atliksite aplinkos priežiūros darbus daug lengviau ir maloniau.

 

Pirkite InoWood terasą ir DOVANŲ gaukite STIHL RE 88 aukšto slėgio plovyklą

Pirkite InoWood terasą ir DOVANŲ gaukite STIHL RE 88 aukšto slėgio plovyklą. Dovanos vertė net 179 EUR! Akcijos sąlygos galioja, perkant ne mažesnę kaip 65m² WPC terasinių lentų.

 

Akcija VIKING vejapjovėms

Specialus pasiūlymas visiems norintiems puikiai atrodančios vejos. Visoms elektrinėms ir 5 klasės benzininėms VIKING vejapjovėms taikome puikias kainas.

 

Švenčiame GINALO 25 metų gimtadienį

Specialūs pasiūlymai ir akcijos! Gimtadienio proga skelbiame daugybę akcijų motoriniams pjūklams, vejos pjovimo robotams, krūmapjovėms ir kitiems STIHL ir VIKING įrenginiams. Švęskime visi kartu!

 

Dovanos VIKING iMow vejos pjovimo robotų pirkėjams

Perkantiems „VIKING iMow“ vejos pjovimo robotus, dovanojame instaliavimo komplektus. Paskubėkite - dovanų vertė nuo 95 Eur iki 239 Eur! Pasiūlymo laikas ribotas.

 

Krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams DOVANOS ir patrauklios kainos

Akcija STIHL krūmapjovių ir žoliapjovių pirkėjams – dovanojame vertingas dovanas! 4MIX krūmapjovėms ne tik vertinga DOVANA, bet ir patraukli kaina!

 
Archyvas (0)