AKCIJA! -50% antram akumuliatoriui, perkant visą STIHL įrenginio komplektą

Akumuliatorių galia su STIHL! STIHL akumuliatoriniai įrenginiai padės susitvarkyti su betkokia užduotimi! Šiuo metu vyksta AKCIJA – perkant akumuliatorinį įrenginį pilnoje komplektacijoje antras akumuliatorius su 50% nuolaida! STIHL siūlo sodininkui mėgėjui ar profesionalui tinkamus akumuliatorinius įrenginius, padedančius atlikti įvairius darbus, reikalaujančius tylaus ir lankstaus sprendimo. Itin galingi akumuliatoriai suteikia reikiamos jėgos bet kokiam darbui ir padeda pasiekti geriausius rezultatus. Akumuliatoriai yra integruoti arba keičiami, priklausomai nuo įrenginio. Tai Jums leis dirbti mobiliai ir kiekvieną savo sodo kampelį sutvarkyti taip, kad jis atitiktų jūsų lūkesčius. Naudodami naujoviškus, galingus STIHL akumuliatorinius įrenginius, tobulai pritaikytus prie Jūsų poreikių, galėsite ne tik išpuoselėti sodą prie namo, vidinį kiemą ar susikurti žaliąją idilę prie namų, bet ir deramai prižiūrėti kraštovaizdį, atlikti darbus statybų aikštelėje ar profesionaliai pasirūpinti medžiais.

Akumuliatorių galia visiems!
Suraskite akumuliatorinį įrenginį, kuris Jums labiausiai tiktų

Mažiems sodams ir smulkiems darbams

Patyrinėję STIHL akumuliatorinius produktus, turinčius integruotą akumuliatorių, arba akumuliatorines AK ir AP sistemas, tarp jų surasite bet kokiam darbui tinkamą įrenginį. STIHL siūlo akumuliatorinių įrenginių paprastiems, kasdieniams priežiūros darbams atlikti. Įrenginiai, kuriuose integruotas ličio jonų akumuliatorius, idealiai pritaikyti dirbti mažame sode. Naudodamiesi jais, puikiai atliksite kūrybiškumo reikalaujančius bei subtilius darbus, be to, galėsite iki mažiausių smulkmenų suderinti visas detales ir susikurti savo svajonių sodą.

hs-hsa26-aw-004

akku-hsa45-e004

AS sistema

AI sistema

Didesniems darbams vidutinio dydžio sode

Didesniems darbams vidutinio dydžio sode atlikti tinka STIHL akumuliatorinės AK sistemos akumuliatoriniai įrenginiai. Jie naudojami su keičiamu akumuliatoriumi, kurį galima greitai įkrauti atitinkamoje įkrovimo stotelėje. Tad šie įrenginiai puikiai tiks, norint dailiai apkarpyti gyvatvorę, greitai ir švariai nupūsti lapus ar lygiai nupjauti veją. Naudodami galingus bei tyliai veikiančius akumuliatorinius įrenginius, atliksite visus svarbiausius savo sodo darbus. Didžiausias šios serijos pranašumas tas, kad akumuliatorių galima naudoti visuose akumuliatorinės AK sistemos įrenginiuose. Visiems šiems akumuliatoriniams įrenginiams tinka tie patys įkrovikliai. Tai užtikrina maksimalų šių prietaisų lankstumą. Visiems AK sistemos įrenginiams tinka bet kuris AK sistemos akumuliatorius.

ms-msa140cbq-eu-im-005 fs-fsa56-aw-003
Akumuliatoriniai pjūklai Akmuliatorinės žoliapjovės
hs-hsa56-eu-aw-002 akku-bga56-e004
Akumuliatorinės gyvatvorių
žirklės ir karpytuvai
Akumuliatoriniai pūtikliai
rm-rma339c-eu-aw-001
Akumuliatorinės vejapjovės   

AKCIJA! Pirkite bet kurį pilnos komplektacijos AK sistemos akumuliatorinį įrenginį,
tai yra su įkrovikliu AL 101 ir akumuliatoriumi AK 10, AK 20 ar AK 30, ir antrą akumuliatorių AK 30 galėsite įsigyti 50% mažesne kaina, tai yra už 79 €.

Visi AK akumuliatorinės sistemos įrenginiai >

Dideliems sodams ir profesionaliam darbui

STIHL akumuliatorinė AP sistema – tai idealus sprendimas didžiausių pastangų reikalaujantiems darbams atlikti. Pasitelkiant galingus akumuliatorinės AP sistemos įrenginius, galima atlikti tokius darbus: intensyviai prižiūrėti kraštovaizdį ir sodus, profesionaliai pasirūpinti medžiais, dirbti statybų aikštelėse ar uždarose patalpose. Šie prietaisai neskleidžia didelio garso, todėl, naudodamiesi jais, galėsite lanksčiai dirbti netgi triukšmui jautriose vietose. Be to, jie ypač atsparūs oro sąlygoms. Šie akumuliatoriniai įrenginiai, turintys ant nugaros nešamą akumuliatorių, ilgai išlieka našūs, net intensyviai juos naudojant. Visiems AP sistemos įrenginiams tinka bet kuris AP sistemos akumuliatorius.

rm-rma443c-aw-001 (1)

hs-hsa66-aw-001

Akumuliatorinės vejapjovės

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

hla_good

ms-msa220cb-aw-022

Akumuliatoriniai karpytuvai

Akumuliatoriniai pjūklai

f-akku_fsa85-e001

tsa230

Akumuliatorinės žoliapjovės

Akumuliatorinis diskinis pjūklas

bga200

kma130

Akumuliatoriniai pūtikliai

Akumuliatorinė "Kombi" sistema

a-akku_hta65-e003 kga 770

Akumuliatorinės aukštapjovės

Akumuliatorinė šluota

AKCIJA! Perkant bet kurį pilnos komplektacijos AP sistemos akumuliatorinį įrenginį, tai yra su įkrovikliu AL 300 ar AL 500 ir akumuliatoriumi AP 200, AP 300 ar AP 300 S, antrą akumuliatorių AP 300 S galite įsigyti 50% mažesne kaina, tai yra už 139 €.  
Visi AP akumuliatorinės sistemos įrenginiai >

Siekiant kuo efektyvesnio darbo su šiais akumuliatoriniais įrenginiais, rekomenduojame įsigyti bent du akumuliatorius – kol vienas bus įkraunamas, galėsite dirbti su kitu.

Akcijos laikas ir akcijinių prekių kiekis ribotas.

Teiraukitės pas artimiausią STIHL prekybos atstovą arba pirkite internetu stihl-parduotuves.lt.

 
 
 
Prenumerata el. paštu