Akcijos vejos robotams

STIHL iMOW® – dirba už Tave!

Nuo šiol norint turėti tobulą veją, nebereikia praleisti ilgų valandų sode. Jei esate užimti, daug keliaujate ar tiesiog nenorite savo laisvalaikio aukoti tokiems rutininiams darbams kaip vejos pjovimas, į pagalbą ateina robotai – sumanūs, patikimi, savarankiški! STIHL vejos pjovimo robotai pasirūpins veja už Jus. iMOW® sukurtas tam, kad palengvintų jūsų gyvenimą ir padėtų jums atsipalaiduoti! STIHL iMOW® prisitaiko prie Jūsų gyvenimo būdo ir grafiko, siūlydamas lanksčias pjovimo galimybes. Jūs galite nustatyti pasirinktą iMOW® pjovimo planą keliaudami, dirbdami ar būdami bet kurioje kitoje vietoje.  Kartą suprogramuotas iMOW® vejos pjovimo robotas visuomet pjaus patikimai. Su iMOW® pasiekiami puikūs rezultatai! Robotas dirba pagal jūsų pageidavimus, bet savarankiškai. Ir taip diena iš dienos. Jei lyja lietus, iMOW® lieka įkrovimo stotelėje, kad apsaugotų nupjautą paviršių nuo pažeidimų. 

Atlikus STIHL iMOW® vejos pjovimo roboto instaliavimo darbus, robotas automatiškai pjauna veją, apvažiuodamas kliūtis ir įveikdamas įkalnes iki 45 %. Kai darbas bus užbaigtas arba prireiks įkrauti akumuliatorių, robotas automatiškai grįš į krovimo stotelę. Visapusiška apsauga – iMOW® įrengta įvairių jutiklių: pakeltas įrenginys nedelsdamas sustoja. Norint apsaugoti nuo vagystės, iMOW® galima nustatyti taip, kad jį būtų galima valdyti tik įvedus PIN kodą. 

NUOTOLINIS VALDYMAS

Naudodami iMOW® taikomąją programėlę, galite paleisti ir sustabdyti iMOW® vejos pjovimo robotą, taip pat numatyti ir pritaikyti individualų pjovimo planą. Darykite tai lengvai ir patogiai, kad ir kur bebūtumėte. Įsigiję iMOW® C modelius, galite nemokamai prisijungti prie iMOW® mobiliojo ryšio tinklo.

iMOW privalumai:
  • Tylus veikimas. iMOW® dirba itin tyliai, todėl galite nustatyti, kad robotas dirbtų anksti ryte ar naktį. iMOW® idealiai tinka vejos pjovimui triukšmui jautriose zonose.
  • Automatinis įkrovimas. Išmanioji iMOW® įkrovimo sistema užtikrina optimalią pusiausvyrą tarp darbų atlikimo ir akumuliatoriaus įkrovos. Robotas automatiškai grįžta į įkrovimo stotį ir pasiekia optimalų, vejos pjovimui reikalingą įkrovimo lygį.
  • Mulčiavimas. STIHL iMOW® vejos pjovimo robotai ne tik pjauna, bet ir prižiūri jūsų veją! Speciali mulčiavimo sistema susmulkina nupjautą žolę, kuri tampa vertinga vejos trąša. Jums ne tik nereikės rūpintis, kur išmesti nupjautą žolę, – vejai bus grąžintos visos maistingosios medžiagos, reikalingos, kad žolė augtų graži ir sveika. Mulčiuojantis roboto peilis puikiai susmulkina nupjautą žolę, be to, kiekvieną kartą sustojęs šis peilis keičia sukimosi kryptį, todėl labai ilgai išlieka aštrus ir tolygiai dėvisi.
Daugiau privalumų iMOW® vaizdo įraše

Įsigykite STIHL vejos robotą dabar ir sutaupykite! 

Akcijos vejos pjovimo robotams.

4-os klasės robotai

Optimalus pasirinkimas mažiems plotams

Pjovimo plotas – iki 1700 m².
Robotas turi integruotą lietaus jutiklį.
Įveikia įkalnes iki 40 proc. 
Modelis Vejoms iki, m² Kaina
RMI 422 800 999 €
1219 
RMI 422 P 1500 1399 €
1450 
RMI 422 PC 1700 1599 €
1990 

6-os klasės robotai

Geriausias sprendimas labiausiai užimtiems

Pjovimo plotas – iki 5 000 m².
Nuimamas valdymo modulis.
Įveikia įkalnes iki 45 proc.
Modelis Vejoms iki, m² Kaina
RMI 632 3000 2199 €
RMI 632 P 4000 2399 €
RMI 632 C 3200 2399 € 
2850 
RMI 632 PC 5000 2699 €
3090 


Pasiūlymo laikas ribotas. 

Daugiau apie vejos robotus sužinokite čia:
https://www.ginalas.lt/vejos-robotai/ 

STIHL visuomet atitinka aukščiausius kokybės standartus ir teikia geriausią aptarnavimą, todėl iMOW® vejos pjovimo robotą galite įsigyti tik iš įgaliotų STIHL prekybos atstovų, kurie patars jums, kaip pasirinkti tinkamiausią įrenginį, ir jį įdiegs.

ĮDIEGIMAS

Įdiegia prekybos atstovas

Jei nusprendėte įsigyti iMOW® vejos pjovimo robotą, galite prisėsti ir atsipalaiduoti! Jums pageidaujant, pirmąjį diegimą atliks patikimas partneris – prekybos atstovas. Jis taip pat atsakys į visus jūsų klausimus apie iMOW®.

Užtenka atlikti tris paprastus žingsnius – ir jūsų puoselėjamai vejai nebus lygių!

  1. Prekybos atstovas sudarys individualų jūsų vejos pjovimo planą.
  2. Prekybos atstovas nuties ribojančią vielą.
  3. Prekybos atstovas kartu su jumis suprogramuos vejos pjovimo planą ir įjungs robotą.

Atraskite STIHL prekybos atstovą artimiausiame mieste: 
https://www.ginalas.lt/stihl/lt/atstovu-zemelapis.html  

iMOW® DUK

Jūsų klausimai, mūsų atsakymai.

Suraskite tikslius atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie STIHL iMOW® vejos pjovimo robotą

 
 
 
Prenumerata el. paštu