STIHL robotų pirkėjams vertingos DOVANOS

Mėgaukitės tobula veja be jokių pastangų! 

Dabar perkantiems STIHL iMOW® vejos pjovimo robotus RMI 422 PC ir RMI 632 PC dovanojame STIHL FSA 56 akumuliatorinę žoliapjovę su akumuliatoriumi AK 10 ir krovikliu AL 101 (vertė 249 €).
Prie visų STIHL iMOW® robotų dovanojame instaliavimo komplektą (vertė nuo 95 € iki 229 €)


Pasiūlymo laikas ribotas. 

 

Greiti, tylūs ir išmanūs STIHL iMOW®  vejos pjovimo robotai pasirūpins Jūsų veja. STIHL iMOW® savo darbą atlieka savarankiškai. Kartą užprogramuoti, pjauna veją visiškai automatiškai, išvengia kliūčių ir lengvai įveikia įkalnes iki 45 %. STIHL iMOW® prisitaiko prie jūsų gyvenimo būdo ir grafiko, suteikdamas lanksčias pjovimo galimybes. Jūs galite nustatyti pasirinktą iMOW® pjovimo planą keliaudami, dirbdami ar būdami bet kurioje kitoje vietoje.


STIHL iMOW® vejos pjovimo robotų RMI 422 PC ir RMI 632 PC pirkėjams DOVANA -  
STIHL FSA 56 akumuliatorinė žoliapjovė su akumuliatoriumi AK 10 ir krovikliu AL 101 puikiai pravers pjaunant žolę sunkiai prienamose vietose.

RMI 4 modeliai


RMI 4 serijos vejos pjovimo robotai geriausiai tinka tiems, kurie turi nedideles ir vidutinio dydžio vejas. Jie yra greiti ir manevringi.

• 1 700 m² plotą šis robotas nupjauna per kelias valandas. Jie puikiai tinka sudėtingos konfigūracijos ar šlaituose esančioms vejoms.

• Modelis RMI 422 P gali veikti net esant 40 proc. pasvirimui. Modeliai pagal nuokalnę ar įkalnę pasirenka optimalų judėjimo greitį.

• Įveikia įkalnes iki 40%.

RMI 422 + instaliavimo komplektas Kit S

RMI 422 P + instaliavimo komplektas Kit S

RMI 422 PC + STIHL FSA 56 akumuliatorinė žoliapjovė su akumuliatoriumi AK 10 ir krovikliu AL 101+instaliavimo komplektas Kit S

RMI 6 modeliai 

• RMI 6 serijos vejos robotai galingesni, skirti 3 000–5 000 m² vejoms pjauti. Jie turi nuimamą valdymo pultą, kas užtikrina didesnį komfortą. 

• Pasirinkę C versijos vejos pjovimo robotą STIHL iMOW®, daugelį nustatymų galėsite atlikti išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu. Pavyzdžiui, nustatyti pjovimo planą, gauti pranešimus apie pjovimo būseną ir užprogramuoti naują pjovimo darbą. Naudojimasis taikomąja programėle yra intuityvus ir paprastas, tam nereikia specialių žinių.
• Įveikia įkalnes iki 45%.

RMI 632 + instaliavimo komplektas Kit L

RMI 632 P + instaliavimo komplektas Kit L

RMI 632 C + instaliavimo komplektas Kit L

RMI 632 PC + STIHL FSA 56 akumuliatorinė žoliapjovė su akumuliatoriumi ir įkrovikliu + instaliavimo komplektas Kit L

Teiraukitės pas artimiausią Ginalo prekybos atstovą čia.

 

 
 
 
Prenumerata el. paštu