Akumuliatorinis sekatorius: genėti medžius tapo dar paprasčiau

Patikimi, ištvermingi ir atsparūs – tokie terminai geriausiai apibūdina naujuosius STIHL ASA 85 akumuliatorinius sekatorius. Įrankis pasižymi dideliu pjovimo našumu ir tvirta konstrukcija – tai yra patikimas ir galingas kiekvieno profesionalo palydovas. Įrankis gali kirpti netgi 4,5 cm diametro šakas. Įrankį rekomenduojama naudoti su AP 180 ličio jonų baterija. Įkrautas įrenginys dirba iki 8 valandų, taigi galėsite atlikti visą darbą be akumuliatoriaus pakrovimo pertraukėlių. STIHL pasirūpino ir darbo komfortu – vienu judesiu pakeičiama sekatoriaus ašmenų padėtis ir nugaros nevarginanti kuprinė keičia iki šiol rinkoje galiojusius standartus.

Galingas pjovimas

Sekatorius iš kitų rinkoje esančių akumuliatorinių sekatorių išsiskiria galia ir naudojimo paprastumu. ASA 85 greitai ir efektyviai kerpa netgi 4,5 cm diametro šakas. Galingo akumuliatoriaus dėka ašmenys atsiveria ir užsiveria labai greitai, kas garantuoja nepriekaištingą pjūvio kokybę.

Ištvermingas pagalbininkas

Nenutrūkstamą 8 valandų darbą garantuoja STIHL Lithium Ion baterijos. ASA 85 papildo visą STIHL akumuliatorinių įrenginių gamą, tad jei jau turite įsigiję baterijas arba kuprinę – Jums teliks pakrauti akumuliatorių ir džiaugtis visais sekatoriaus teikiamais privalumais. Jei tai bus Jūsų pirmasis STIHL akumuliatorinis įrenginys, tuomet kitiems įrenginiams jau nebereiks pirkti baterijų - galėsite naudoti tą pačią. Svarbu paminėti, kad įrenginiams tinka skirtingo galingumo baterijos, tad pirkdami įrenginius, paprašykite pardavėjo patarimo, kad išsirinktumėte optimaliausią bateriją, kuri universaliai tiktų visiems turimiems arba planuojamiems įsigyti įrenginiams.

Patikimas partneris

Aliuminio korpusas saugo įrenginio vidinius mechanizmus nuo nešvarumų patekimo. Taip STIHL pasirūpina, kad įrenginys tarnautų dar ilgiau, o atlikti priežiūros darbus reikėtų rečiau.

Paprastas valdymas

Akumuliatorinio sekatoriaus valdymas yra itin paprastas: du kartus spustelėjus valdymo svirtį, galima greitai keisti ašmenų prasivėrimo plotį: 50 %, 60 %, 70 % ar 100 %. Valdymo paprastumas garantuoja laiką taupantį darbą, kas reiškia, jog per trumpesnį laiką atliksite daugiau, o įrankio ergonomiškumo dėka mažiau pavargsite.


 100% kontrolė

Patogus ekranas, montuojamas prie akumuliatorinės sistemos, rodo pasirinktą ašmenų nustatymą, kirpimų skaičių ir akumuliatoriaus energijos lygį. Pjovėjas čia taip pat gali pasirinkti ir pjovimo tipą: proporcinį arba pulsuojantį kirpimą.

Naudojimo patogumas

Įrankis yra lengvas, o akumuliatoriaus kuprinė užtikrina tolygiai nugarai paskirstytą krūvį. Nuolatinis darbas lauke ilgainiui atsiliepia sveikatai, tad STIHL vienu svarbiausiu tikslų sau kelia naudotojo sveikatos apsaugą. Sekatorių gali naudoti ir kairiarankiai, ir dešiniarankiai – įrankis abiem atvejais nepraras ergonomiškumo ir jį rinkos lyderiu paverčiančių savybių.

Daugiau informacijos anglų kalba.

 
Prenumerata el. paštu