Galingi ir efektyvūs

Naujieji STIHL ant nugaros nešiojami benzininiai pūtikliai

Du nauji ant nugaros nešiojami pūtikliai prisijungė prie STIHL pristatomų gaminių pasirinkimo, šie pūtikliai šiukšles išvalo uragano greičio oro srove. Paprastai jas renkasi profesionalūs naudotojai, tačiau nauji modeliai puikiai veiks ir naudojant kasdien.

Naujų modelių porelė

Kiekvienas naujas modelis daug dėmesio skiria naudotojui ir jam paskirtai užduočiai.

BR 200 – puikus pagalbininkas kieme

Pirmasis STIHL ant nugaros nešiojamas pūtiklis, skirtas namų naudojimui, veikia galingai ir našiai bei neatsilieka nuo mūsų aukščiausios klasės rankinių modelių. Ji lengva, kompaktiška ir patogi naudoti – idealiai tinka nupjautai žolei ir lapams aplink namus esančiame sode nupūsti.

BR 430 – sunkiai dirbantis profesionalas

Naujų pasiūlymų viršūnėje esantis BR 430 pūtiklis yra itin tvirtas. Jo galingumą pagerina padidintas kuro bakas ir pažangi antivibracinė sistema, taigi šis pūtiklis tinkamas esant sunkiems darbams, kuriuos reikia atlikti ilgą laiko tarpą. Idealiai tinka profesionaliems sodininkams.

Kokie ant nugaros nešiojamo pūtiklio privalumai?

Darbo komfortas yra vienas iš privalumų. Visą variklį nešiosite kuprinėje, taigi šio tipo pūtikliai yra itin patogūs naudoti. Aukštos kokybės pūtiklis, ergonomiškai sukurtas, minkštas rėmas, tvirtų, tačiau lengvų detalių panaudojimas reiškia, kad patogiai ir veiksmingai dirbsite turėdami visišką judėjimo laisvę.

Galingumas yra dar vienas šių naujų pūtiklių privalumas. Ant nugaros nešiojamas variklis gali būti didesnis nei rankiniuose modeliuose, taigi pasiekiamas didesnis greitis ir oro kiekis. Tai reiškia, kad greitai ir veiksmingai nupūsite bet kokias medžiagas. Naujasis BR 430 orą pučia 82m/s greičiu, tai daugiau nei 290 kilometrai per valandą, kas prilygsta penkių balų uraganui jūsų rankose.

Paprasta naudoti

Pūtikliai ne tik puikiai veikia, bet yra labai paprasti naudoti vos tik juos įjungus. Įjungimas labai paprastas: paspaukite kuro siurbliuką, spustelėkite droselį, tuomet patraukite už virvės ir variklis pradės veikti. Be to, nėra skirtumo tarp šilto ir šalto pradėjimo. Ilgas lankstus orapūtės vamzdis turi patogią rankeną su droselio valdymu, taip galite tiksliai nustatyti tikslią pūtiklio kryptį.

Jau dabar naujuosius ant nugaros nešiojamus pūtiklius galite įsigyti iš patvirtintų STIHL prekybos atstovų. Paspauskite čia ir sužinokite detalias specifikacijas bei kainas, arba su prekybos atstovu aptarkite, kuris modelis jums tinkamiausias.

 
Prenumerata el. paštu