Lengva žoliapjovė ir krūmapjovė grįžta į Lietuvos sodus

Daugelyje sodų yra sunkiai prieinamų kampų, kur auga aukšta žolė ir vejapjovė jos nepasiekia. Štai čia ir pasirodo žoliapjovės privalumai. Dvi mūsų siūlomos populiariausios žoliapjovės grįžta į Lietuvos sodus. Jos pjauna žolę sunkiai pasiekiamose vietose, pavyzdžiui, aplink sodo baldus ar sienas. STIHL FS 38 žoliapjovės išsaugo gerą STIHL vardą kuriant kokybiškus sodo įrankius, tai puikios kokybės ir taip pat paprasto modelio žoliapjovės už tikrai gerą kainą. Galingos FS 55 krūmapjovės pjauna kietą žolę, piktžoles sunkiai pasiekiamose vietose.

Patogi STIHL FS 38 žoliapjovė už prieinamą kainą

Lengva, patogi ir už prieinamą kainą – tokia yra STIHL FS 38 žoliapjovė. Ji galinga, universali ir labai efektyvi. Į rinką grįžęs modelis turi dvitaktį 2-MIX variklį, kuris ne tik neištuštins jūsų kišenės, bet ir nekenks aplinkai, palyginus su prieš tai buvusiu modeliu, iki 20% sumažintas kuro sunaudojimas.

Šios žoliapjovės naudojimas labai paprastas: variklio valdymas lengvai pasiekiamas dešine ranka, o antro sumontuoto veleno kilpinė rankena sureguliuojama taip, kad užtikrinama tinkama laikysena darbo metu. Išlenktas veleno dizainas reiškia, kad jums tereikia pasukti įrankį ir taip dailiai nupjausite veją. Pažangi pjovimo galvutės sitema reiškia, kad šienausite be jokio nervinimosi: kai pjovimo valas susidėvės arba nutrūks bedirbant, paprastas galvutės patraukimas paduos daugiau valo, taigi galėsite toliau tęsti darbą.

Lengvai papildomos pjovimo galvutės

FS 38 žoliapjovės priežiūra labai paprasta. Nailoninės juostos yra specialaus STIHL AutoCut C dizaino, galvutę galima paprastai užpildyti nauju pjovimo valu sukant jį ant ritės (nereikia išardyti ar nuimti pačios galvutės).

Alternatyvi PolyCut pjovimo galvutė

Kaip priedas pristatoma PolyCut galvutė turi tris paslankias termoplastines geležtes. Naudokitės jomis, kai reikia šienauti didesnius plotus arba kovoti su piktžolėmis. STIHL pataria naudoti mūsų siūlomus pjovimo įtaisus, taip bus užtikrinta pusiausvyra tarp įrankio ir pjovimo galvutės.

Nauja krūmapjovė už geriausią kainą

Krūmapjovės iš esmės tokios pačios kaip ir žoliapjovės. Jos tiesiog galingesnės bei išsiskiria tiesiu, o ne palenktu velenu, be to, daugiau įvairių pjovimo galvučių gali būti montuojama ant krūmapjovės. Būtent tokia yra naujoji FS 55 krūmapjovė, kuri šiais metais grįžta į Lietuvą, dabar ši krūmapjovė turi pažangų STIHL 2-MIX variklį.

Vos tik pristatytos STIHL krūmapjovės išsiskyrė savo lengvumu ir galingumu ir prieinama kaina. Krūmapjovę galite pasirinkti su apvalia (FS 55 R) arba plačia (FS 55) rankena, šią dažniausiai renkasi tie, kuriems reikia pjauti didelius aukštos žolės plotus. Abi krūmapjovės turi stipresnę nailoninių juostų galvutę, todėl puikiai tinka šienauti žolę aplink kliūtis ar pjauti didelius negausios augalijos plotus.

Didesnis pjovimo galvučių pasirinkimas

FS 55 krūmapjovėse gali būti montuojamos įvairios pjovimo galvutės, kurios pritaikytos augalijai ir kitoms reikalingoms užduotims atlikti. Naudokite papildomą plieninį žolės pjovimo peilį, kuris tinkamas dideliems plotams, kur auga kieta žolė.

Patogios, universalios ir už labai gerą kainą, naujoji FS 38 žoliapjovė ir FS 55 krūmapjovė jau dabar pristatomos įgaliotų STIHL prekybos atstovų.

Paspauskite čia ir sužinokite daugiau apie STIHL siūlomas žoliapjoves ir krūmapjoves, įskaitant benzinines, elektrines ir su galingais ličio jonų akumuliatoriais iš mūsų plataus akumuliatorinių prietaisų linijos.

 
Prenumerata el. paštu