M-TRONIC: dar daugiau naujų prietaisų

STIHL garsėja savo novatoriškais prietaisais ir pažangiomis technologijomis, kurios teikia naudą vartotojams ir aplinkai. STIHL M-Tronic variklio valdymo sistema dar vienas klasikinis pavyzdys – pažangi savaiminio paleidimo technologija užtikrina optimalų variklio veikimą, o M-Tronic prietaisą labai paprasta ir veiksminga naudoti.

Pirmą kartą M-Tronic sistema pristatyta MS 441 C-M grandininiame pjūkle 2010 metais. Dabar ši sistema praneša apie svarbų žingsnį dviejų taktų variklių technologijoje, o sistemos teikiama nauda pasižymi vis daugiau elektrinių prietaisų.

M-Tronic grandininiai pjūklai: šį rudenį pristatomi du nauji modeliai

Prie jau siūlomų dviejų M-Tronic grandininių pjūklų šį rudenį pridėsime dar du - MS 261 C-M ir vidutinio dydžio MS 362 C-M. Vienas iš mūsų geriausiai perkamų pjūklų MS 261 yra tvirtas ir lengvas, jis tinkamas viskam nuo malkų pjovimo iki vidutinio tankumo miško kirtimo. MS 362 yra galingas pjūklas miškininkams profesionalams, skirtas medžių kirtimui ir kasdieniam naudojimui. Abu šie modeliai pristatyti 2010 metais, o šį rudenį jų veiksmingas 2-MIX variklis bus patobulintas M-Tronic technologija. MS 261 pjūklas bus pristatytas rugsėjį, o MS 361 vėliau šiais metais.

M-Tronic krūmapjovės: pristatoma naujas ant nugaros nešiojamas modelis

Dar daugiau puikiai veikančių įrankių profesionaliam naudojimui. STIHL krūmapjovės yra universalūs padėjėjai tokiems darbams kaip ilgos žolės, dilgėlių ar tankaus atžalyno šienavimas. Siūlome tris M-Tronic modelius: patys geriausi FS 460 C-EM, FS 490 C-EM ir FS 560 C-EM krūmapjovės jau įrodė M-Tronic teikiamą naudą dirbant sunkius darbus. Šiais metais pristatoma ant nugaros nešiojama krūmapjovė FR 460 TC-EM yra dar vienas rimtas įrenginys, tinkamas sunkiai pasiekiamų vietovių priežiūrai.

Kodėl M-Tronic?

Derindami kai kurias pasaulyje efektyviausias dvitakčių variklių technologijas STIHL M-Tronic įrankiai yra itin veiksmingi, našūs ir paprasti naudoti. STIHL M-Tronic variklio valdymo sistema suteikia prietaisui „smegenis“, be to galingi STIHL 2-MIX varikliai yra ekonomiški, ekologiški ir efektyvūs. Puikus variklio veikimas, itin paprastas pradėjimas, o rankinis karbiuratorius jau seniai praeities dalykas. M-Tronic prietaisai yra našūs, puikiai veikiantys ir malonūs naudoti.

Kas tai yra?

STIHL M-Tronic yra pilnai elektroninė variklio valdymo sistema, kuri reguliuoja degimo laiką ir kuro tiekimą dirbant visais režimais. Pačiame M-Tronic „smegenų“ centre esantis daugiafunkcinis valdiklis automatiškai parenka variklio karbiuratoriaus nustatymus, naudodamas mikroprocesorių ir elektromagnetinių vožtuvų tinklą bei atsižvelgdamas į aukštį, temperatūrą ir kuro kokybę. Savaiminio pradėjimo technologija užtikrina nuolat optimizuotą variklio veikimą, o rankinius karbiuratoriaus nustatymus palieka praeityje, taip sumažinamas vartotojo įsikišimas ir optimizuojamas darbas.

STIHL M-Tronic sistema itin pažangi dėl atminties funkcijos, kuri įsimena buvusius nustatymus – taip optimizuojamas darbas nuo pat įrankio užvedimo. Pradėjimas labai paprastas, nebereikia rankiniu būdu pasirinkti šalto ar šilto pradėjimo, kadangi M-Tronic sistema žino prietaiso būklę ir automatiškai parenka reikiamą kuro kiekį. Tai reiškia, kad vartotojui tiesiog reikia įjungti prietaisą ir variklis automatiškai pagreitėja iki maksimumo.

M-Tronic modeliai:
STIHL MS 241 C-M: 42.6 cm³ grandininis pjūklas.
Naujiena - STIHL MS 261 C-M: 50.2 cm³ grandininis pjūklas.
Naujiena - STIHL MS 362 C-M: 60.00 cm³ grandininis pjūklas.
STIHL MS 441 C-M: 70.7 cm³ grandininis pjūklas.
STIHL FS 460 C-EM: 45.6 cm³ krūmapjovė.
STIHL FS 490 C-EM: 51.6 cm³ krūmapjovė.
STIHL FS 560 C-EM: 57.1 cm³ krūmapjovė.
Naujiena - STIHL FR 460 TC-EM: 48.7 cm³ ant nugarosnešiojama krūmapjovė.
Sužinokite daugiau apie M-Tronic sistemą.

 
Prenumerata el. paštu