Naujasis STIHL MS 241 C-M grandininis pjūklas

Kompaktiškas, profesionalus, patobulintas ir paruoštas naudoti

STIHL pasaulyje garsėja savo inovacijomis. Ypač grandininių pjūklų srityje, kur STIHL pirmauja jau daugybę metų. Tai įrodo naujasis STIHL MS 241 C-M grandininis pjūklas, kurio patobulinimai darbą miškuose paverčia lengvu uždaviniu.

„Štai ko laukė miško darbininkai“ parašyta blizgiame lankstinuke apie naują MS 241 C-M grandininį pjūklą, kurį pristato STIHL. Už gražios išorės slepiasi puikus prietaisas. Pažangus 2-MIX variklis ekologiškas ir ekonomiškai naudingas, jis visada puikiai veikia, gerai reaguoja ir turi aukštą sukimo momentą. Variklis pasižymi inovatyvia M-Tronic technologija – visiškai elektroninė variklio valdymo sistema reiškia, kad, nepaisant oro sąlygų, variklis užsiveda ir veikia kuo puikiausiai.

Nauja ilgaamžė oro filtravimo sistema su naujai sukurtu oro filtru yra labai efektyvi. Tokia efektyvi, kad oro filtras tarnauja iki penkių kartų ilgiau nei jo pirmtakas. Kai filtrą reikia pakeisti ar išvalyti, pjūklo vientisas gaubtas lengvai nuimamas atlaisvinus tris užraktus. Kai reikia pakeisti pjūklo juostą ar nuimti grandinę, įrenginio šone esančios žvaigždutės formos veržlės yra pritvirtintos, taigi jos nenukris (ar nepasimes miškuose). Tai, atrodo, maža detalė, tačiau ji daro didelį skirtumą intensyviai naudojant.

Dirbti naujuoju pjūklu tikras malonumas. Pradėti lengviau nei bet kada, dėka išmanios elektroninės sistemos jums nereikia pasirinkti šilto ar šalto pradėjimo. Kai pjūklas veikia, jį labai malonu naudoti, nes profesionali antivibracinė sistema vibracijas sumažina iki 2,9m/s². Tai reiškia, jog pjūklu galite dirbti visą 8 valandų darbo dieną be didesnio nuovargio.

STIHL MS 241 C-M grandininis pjūklas idealiai tinka spygliuočiams medžiams, kirtimo bei retinimo darbams. Populiari STIHL Rapid Super Comfort pjūklo grandinė pasižymi nežymiomis vibracijomis bei puikiu pjovimu, todėl nepageidaujamų atžalų šalinimas tampa greitu ir švariu darbu. Nenuostabu, kodėl STIHL teigia, kad naujasis MS 241 C-M grandininis pjūklas yra tai, ko laukė miškininkai.

Jau dabar iš STIHL prekybos atstovų galite įsigyti naująjį MS 241 C-M grandininį pjūklą. Detalią specifikaciją ir mažmenines kainas rasite apsilankę MS 241 C-M gaminio puslapyje arba pasikonsultavę su vietiniu prekybos atstovu.

 
Prenumerata el. paštu