Naujos elektrinės gyvatvorių žirklės

Tylus, bet patikimas pjovimas

Dailiai apkirpta gyvatvorė sukuria tvarkingo sodo įspūdį. Kad tai būtų lengviau pasiekti, STIHL pristato dvi naujas elektrines gyvatvorių žirkles, kurių tylus veikimas ir lengvumas padarys įspūdį. Iš daugybės elektrinių gaminių naujos STIHL gyvatvorių žirklės išsiskiria patvarumu ir nepriekaištingu darbu.

Paprastas valdymas

Pirmas dalykas, kurį pastebėsite įsigiję STIHL komandos sukurtas gyvatvorių žirkles, tai ergonomiškas ir patogus valdymas. Įjungimo mygtukai yra ten, kur natūraliai laikoma darbininko ranka – vienas jungiklis yra ant galinės rankenos, o kitas ant priekinės rankenos. Tai dešiniarankiams ir kairiarankiams pritaikytas modelis, kuris leidžia patogiai laikyti prietaisą kerpant tiek horizontaliai viršūnes, tiek gyvatvorės šonus. Gyvatvorių žirklių priekinė rankų apsauga taip pat buvo kruopščiai sukurta, ji apsaugo rankas nuo krentančių šakų, bet neužstoja vaizdo į ašmenis, taigi galite tiksliai kirpti.

Tylus darbas

Dar vienas naujojo modelio privalumas yra jo tylus darbas, taigi šį prietaisą galite naudoti ten, kur negalima triukšmauti, pavyzdžiui, miesto soduose ar parkuose, kur negalite trukdyti šalia esantiems žmonėms. Nors ir dirba tyliai, šis prietaisas yra galingas – jis puikiai ir tiksliai pjauna. Mažesnis HSE 42, 420 vatų pritaisas su 45 cm pjovimo juostos ilgiu ir siauresniais 21 mm tarpais tarp dantukų idealiai tinka mažesnėms gyvatvorėms ir norint atlikti manevringus judesius jas dailinant. HSE 52 su 450 vatų galingumu, ilgesne 50 cm pjovimo juosta ir platesniais 23 mm tarpais tarp dantukų puikiai tinka greitai ir paprastai vidutinio dydžio gyvatvorių priežiūrai. Abu modeliai pasižymi 3400 apsisukimų per minutę taktų dažniu bei aukštos kokybės lazeriu pjautais ašmenimis, kurių kraštai pakietinti, o deimantinis abiejose pusėse esantis sluoksnis suteikia greitą ir sklandų dvipusį pjovimą. HSE 52 turi ašmenų galų apsaugą, kuri apsaugo pjovimo juostos galą, jeigu kerpama labai arti žemės.

Gera apsauga

Kuriant naująsias gyvatvorių žirkles naudotojo apsauga buvo vienas iš pagrindinių aspektų, į kurį atsižvelgta, taigi daugybė saugumo patobulinimų įrengta šiame modelyje. Be dvigubos jungiklio sistemos, kuri užtikrina, kad žirklės veikia tik tada, kai dirbama abiejomis rankomis, įrengti prailginti, apvalūs bei neaštrūs pjautuvai, kurie yra lygiagrečiai aštriems pjovimo ašmenims, jie padeda apsaugoti naudotoją nuo atsitiktinio įsipjovimo. Įrengtas laido įsitempimo atlaisvinimas apsaugo 10 metrų ilgio laidą nuo netikėto atsijungimo stipriau patraukus.

Ideali kokybė

Be kitų ypatybių, kuriomis pasižymi STIHL elektriniai įrankiai, svarbu paminėti jų kokybę ir ilgaamžiškumą. Naujos elektrinės žirklės nėra išimtis, kaip visi STIHL elektriniai įrankiai, jos sukurtos taip, kad nereikalautų daug priežiūros. Lygų plastikinį korpusą lengva nuvalyti, o be kartais pasitaikančio ašmenų galandimo, jokios kitos rimtos priežiūros nereikia. STIHL rekomenduoja naudoti mūsų siūlomą dervos tirpiklio purškalą, kuris apsaugo ašmenis nuo „aplipimo“. Jeigu reiktų pakeisti ašmenis, gyvatvorių žirkles galima remontuoti, o įvairias dalis pakeisti nėra sunku. STIHL garantuoja, kad pas mums rasite jums reikiamas atsargines dalis, netgi jeigu modelis išleistas prieš dešimt metų ir jau nėra parduodamas. Taip mes įsipareigojame užtikrinti mūsų įrenginių ilgaamžiškumą.

 
Prenumerata el. paštu