Naujos STIHL DuroCut pjovimo galvutės

Naujos STIHL DuroCut pjovimo galvutės greitai prisitaikantis veikimasSTIHL krūmapjovės ir pjūklai yra vieni populiariausių STIHL siūlomų įrankių. Šie įrankiai pasižymi plačiu pjovimo galvučių pasirinkimu, taigi galite efektyviai pjauti įvairių rūšių medžiagas.

STIHL DuroCut galvutės išplečia pjovimo galvučių pasirinkimą, jas galima lengvai užpildyti iš išorės naudojant pjovimo juostą, įskaitant naują itin tvirtą dantytą juostą, kuri parduodama iš anksto paruošto ilgio atraižomis. Galvutės tinkamos tiek vienkartiniam, tiek profesionaliam naudojimui - jas paprasta naudoti, o naujos juostos papildymas yra itin greitas.

Naujosios DuroCut galvutės užpildymas yra paprasta ir greita užduotis, jums nereikia galvutės išmontuoti ar vynioti ilgas pjovimo juostas. Vietoj to, naudotojas pasirenka iš anksto iki tam tikro ilgio sukarpytas pjovimo juostas, kurias įstato į movą, čia juosta saugiai prispaudžiama ir iš karto galite grįžti prie darbo. Kiekviena iš naujųjų DuroCut galvučių gali būti užpildyta dviejomis pjovimo juostomis. Didesnė DuroCut 40-4 galvutė gali būti užpildoma keturiomis juostomis, kai ji pritvirtinta prie galingų STIHL valymo pjūklų.

Naujoji iš anksto sukarpyta „dantyta“ pjovimo juosta

Nauja, specialiai sukurta „dantyta“ pjovimo juosta papildo naująsias DuroCut galvutes, jas daro dar patrauklesnes, yra itin atspari susidėvėjimui ir tarnauja ilgą laiko tarpą. Jos saviti juodi „dantukai“ išdėstyti priešingose šešiakampio profilio juostose. Šios juostos veikia stipriau nei standartinės apvalios nailono juostos, taigi jos tinkamiausios ilgos žolės ir piktžolių šienavimui.

Dantyta pjovimo juosta parduodama tik iš anksto sukarpytomis juostomis, kurios gali būti trijų skirtingų ilgių. Skirtingus ilgius žymi bronzos, sidarbo ir aukso spalvos.

Nauja 4 mm. skersmens apvali pjovimo juosta

Dar vienas priedas krūmapjovių linijoje yra DuroCut 20-2 ir 40-4 pjovimo galvutės, kurios tinkamos platesnėms 4.0mm skersmens apvalioms pjovimo juostoms. Savitos tamsiai žalios spalvos 4.0mm juosta parduodama 32m ilgio ritėse, taigi naudotojai gali atsikirpti reikalingą ilgį. Juosta gali būti lygiai apvalaus ir specialaus „neryškiai“ įlenkto profilio.

Platus gaminių pasirinkimas krūmapjovei ir jums

Jūsų patvirtintas STIHL prekybos agentas suteiks daugiau informacijos apie tai, kuri DuroCut galvutė tinkamsiausia jūsų krūmapjovei ar valymo pjūklui. Siūlome patikrinti platų krūmapjovių priedų pasirinkimą ir apsauginę aprangą dirbant krūmapjove, įskaitant naująsias FS apsaugines kelnes.

 
Prenumerata el. paštu